Svenska Orienteringsförbundet

Tjust 2-dagars, dag 2 - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hilda Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:42:58 10,04
2 Tove Pettersson OK Roxen 00:43:27 10,81
3 Thea Fagerström IFK Göteborg 00:44:13 12,03
4 Matilda Lindh Sundbybergs IK 00:46:21 15,42
4 Emma Ling IK Hakarpspojkarna 00:46:21 15,42
6 Märta Ljungberg Sjövalla FK 00:46:43 16,00
7 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:47:45 17,65
8 Alma Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:48:59 19,61
10 Maja Porle Växjö OK 00:51:26 23,50
11 Jennifer Davidson Göteborg-Majorna OK 00:52:54 25,83
12 Tove Ringi OK Kåre 00:53:43 27,13
13 Ida Hofstedt Täby OK 00:53:54 27,42
14 Sofia Palm FK Boken 00:55:16 29,60
15 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:55:17 29,62
16 Amanda Karmetun OK Njudung 00:59:02 35,59
17 Ebba Lind OK Skärmen 00:59:26 36,22
18 Vendela Lönkvist OK Vivill 01:02:04 40,41
19 Klara Andersson OK Orion 01:02:36 41,26
20 Lovisa Moqvist Lerums SOK 01:02:50 41,63
21 Olivia Asp IFK Göteborg 01:02:55 41,76
22 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 01:03:46 43,11
23 Lisa Olsson Torsås OK 01:04:35 44,41
24 Julia Mianowska Kalmar OK 01:06:33 47,54
25 Hanna Kromnér Skogspojkarnas OK 01:06:51 48,02
26 Amelie Rajan IFK Lidingö SOK 01:07:38 49,26
27 Clara Samuelsson OK Vivill 01:07:40 49,32
28 Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL 01:11:32 55,46
29 Linnea Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK 01:12:22 56,79
30 Sara Hede Södertälje-Nykvarn OF 01:12:46 57,43
31 Nora Holmgård Kils OK 01:13:36 58,75
32 Tuva Lövdahl SOK Viljan 01:16:24 63,20
33 Tilda Andersson Tullinge SK 01:16:50 63,89
34 Elin Hugosson Lunds OK 01:16:56 64,05
35 Hanna Lundgren Linköpings OK 01:17:23 64,77
36 Siri Berglund Linköpings OK 01:17:40 65,22
37 Ylva Johansson OK Djerf 01:20:34 69,83
38 Malin Hansson Täby OK 01:29:26 83,93
39 Vilde Jonsson Wold Sundbybergs IK 01:31:02 86,47
Elin Berg OK Ravinen
Anna Johnsson Skogspojkarnas OK
Sanna Hedberg OK Södertörn
Ellen Sigvardson Bredaryds SOK
Hanna Skoglund Sol Tranås
Sara Wänström Finspångs SOK
Tova Larsson Lerums SOK
Tuva Falk Sundbybergs IK
Maja Sandvik Attunda OK
Katja Leickt Tullinge SK

Annonser

OOCup 2022