Svenska Orienteringsförbundet

Tjust 2-dagars, dag 2 - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Carl Josefsson Sävedalens AIK 00:40:24 17,87
2 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:42:32 22,74
3 Melker Lundin Katrineholms OK 00:43:10 24,18
4 Albin Toll OK Njudung 00:45:03 28,48
5 Isak Anängen Nyköpings OK 00:45:15 28,94
6 Albin Persson Halmstad OK 00:46:46 32,40
7 Lukas Werner IFK Lidingö SOK 00:47:54 34,98
8 Johan Lundbäck Järfälla OK 00:48:02 35,29
9 Arvid Blomster Ronneby OK 00:48:17 35,86
10 Casper Hedar OK Tor 00:48:21 36,01
11 Hugo Kindborn OK Hällen 00:48:33 36,47
12 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:48:34 36,50
13 Linus Lundberg OK Bävern 00:48:49 37,07
14 Viktor Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:49:16 38,10
15 Karl Petersén OK Njudung 00:49:29 38,60
16 Isak Olsson Stigsökarna 00:49:51 39,43
17 Erik Ingemarsson Hestra IF 00:50:22 40,61
18 Fabian Vallerius Gamleby OK 00:51:51 44,00
19 Karl Lundin Katrineholms OK 00:52:28 45,40
20 Arvid Aronsson OK Kroppefjäll 00:53:11 47,04
21 Jakob Gunnarsson Lerums SOK 00:54:08 49,21
22 Adrian Skobe Kalmar OK 00:54:20 49,66
23 Hampus Hatlen Tullinge SK 00:54:59 51,15
24 Samuel Lindén Attunda OK 00:56:17 54,11
25 Melker Elofsson OK Njudung 00:56:27 54,49
26 Malte Eveborn OK Roxen 00:57:39 57,23
27 Emil Axelsson Lerums SOK 00:59:12 60,77
28 Alfred Längheim Tullinge SK 00:59:39 61,79
29 Simon Fogelström Torsås OK 01:00:03 62,71
30 Ludvig Classon NAIS Orienteringsklubb 01:00:23 63,47
31 Nils Körle OK Landehof 01:01:38 66,32
32 Fredrik Hansson Täby OK 01:04:49 73,58
33 Jakob Wilhelmsson Karlskrona SOK 01:05:24 74,91
34 Emil Sone Attunda OK 01:07:21 79,36
35 Zebastian Arfwedson Frölunda OL 01:07:41 80,12
36 Oscar Wall Jungbjer Göteborgs SK 01:14:37 95,95
37 Oskar Nilsson Järfälla OK 01:16:17 99,75
38 Arvid Lundqvist Halmstad OK 01:32:27 136,64
39 Johan Vinblad Lunds OK 01:40:35 155,20
40 Edvin Borne Frölunda OL 01:41:52 158,13
41 Maxim Johansson Sol Tranås 01:48:29 173,22
Aron Östangård Gamleby OK
Erik Åkesson Växjö OK
Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklubb
Albin Eronn Linköpings OK
Ludvig Sigrand OK Södertörn
Arvid Backteman Lerums SOK
Emil Ravakko Sävedalens AIK
Linus Boström OK Alehof

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr