Svenska Orienteringsförbundet

Lännamedeln - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Jonas Eklund OK Rodhen 00:25:14 16,35
2 Olof Smitt Södertälje-Nykvarn OF 00:25:30 17,29
3 Anders Boström OK Linné 00:25:46 18,22
4 Olov Vikström Sundsvalls OK 00:25:58 18,93
5 Mattias Nilsson OK Linné 00:27:27 24,14
6 Stefan Svensson Gelius Snättringe SK 00:27:35 24,61
7 Johan Blomster IF Thor 00:28:46 28,77
8 Mikael Lindmark Skellefteå OK 00:29:02 29,71
9 Jörgen Hellgren IF Thor 00:29:03 29,77
10 Tomas Albinsson OK Österåker 00:29:29 31,29
11 Marcus Phersson OK Linné 00:30:03 33,28
12 Fredrik Lindell IF Thor 00:30:14 33,93
13 Pontus Gille OK Roslagen 00:30:18 34,16
14 Stefan Jonsson Domnarvets GOIF 00:30:23 34,46
15 Bo Segerman IF Thor 00:30:49 35,98
16 Ulf Bergström OK Rodhen 00:31:01 36,68
17 Andreas Fredriksson Attunda OK 00:32:07 40,55
17 Magnus Göras Leksands OK 00:32:07 40,55
19 Ulf Fredriksson Korsnäs IF OK 00:32:11 40,79
20 Daniel Olm IF Thor 00:32:19 41,25
21 Roger Palmgren Sundsvalls OK 00:32:44 42,72
22 Magnus Fredriksson Korsnäs IF OK 00:32:53 43,25
23 Petter Ranefall IF Thor 00:32:59 43,60
24 Pär Tögenmark OK Linné 00:33:13 44,42
25 Rob Hart OK Linné 00:33:54 46,82
26 Mattias Lindahl Sundsvalls OK 00:33:58 47,06
27 Roland Persson Skarpnäcks OL 00:34:23 48,52
28 Mattias Lundblad OK Linné 00:34:47 49,93
29 Per-Johan Josefsson Skogslöparna 00:35:20 51,86
30 Patrik Smedmark OK Roslagen 00:35:26 52,21
31 Andreas Persson Rasbo IK 00:36:06 54,56
32 Erik Borglund Härnösands OK 00:36:10 54,79
33 Fredrik Wiksten Gävle OK 00:36:28 55,85
34 Nic Kruys IF Thor 00:37:23 59,07
35 Ulrik Ivers Attunda OK 00:39:28 66,40
36 Svante Jonsell Vallentuna-Össeby OL 00:40:39 70,56
37 Per Jemth IF Thor 00:49:44 102,50
38 Andreas Ehn IF Thor 00:51:10 107,54
39 Fredrik Huldt Tumba-Mälarhöjden OK 00:54:01 117,56
40 Joachim Landström OK Linné 00:54:06 117,85
Johan Kruskopf Korsnäs IF OK
Mattias Carlstein IFK Lidingö SOK
Mats Gavlefors OK Hammaren

Annonser

Bagheera