Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #1, lång (WRE), med Vårracet, medel - M21 Elit-1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Rassmus Andersson OK Linné 01:45:31 3,30
2 Max Peter Bejmer IFK Göteborg 01:46:51 4,26
3 Rasmus Elmelid Linköpings OK 01:49:04 5,85
4 Ola Martner Göteborg-Majorna OK 01:49:32 6,18
5 Karl Walheim Ärla IF 01:51:54 7,88
6 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 01:52:10 8,07
7 Miloš Nykodým OK Linné 01:53:05 8,73
8 David Bejbom Järla Orientering 01:53:39 9,13
9 Daniel Attås OK Tisaren 01:54:04 9,43
10 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 01:54:56 10,05
11 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 01:55:38 10,56
12 Per Harald Havnen Johansen IFK Mora OK 01:56:05 10,88
13 Oskar Daniels Attunda OK 01:56:21 11,07
14 Jens Rönnols Järla Orientering 01:56:46 11,37
15 Robbin Kantarp Ärla IF 01:57:11 11,67
16 Sergey Fedatsenka Sävedalens AIK 01:58:22 12,52
17 Johan Törnroth Hestra IF 02:01:28 14,74
18 Jonas Merz Göteborg-Majorna OK 02:02:20 15,36
19 Artem Panchenko IFK Mora OK 02:03:28 16,17
20 Mateusz Wenslaw OK Orion 02:04:26 16,87
21 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 02:04:30 16,91
22 Filip Grahn Hestra IF 02:05:05 17,33
23 Denys Shcherbakov Ronneby OK 02:05:17 17,48
24 Vitaliy Gichko Sävedalens AIK 02:05:25 17,57
25 Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad 02:05:51 17,88
26 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 02:06:17 18,19
27 Algirdas Bartkevicius OK Denseln 02:08:10 19,54
28 Aleksei Alekseyonok IK Hakarpspojkarna 02:09:05 20,20
29 Emil Kalered OK Denseln 02:09:16 20,33
30 Gustav Hindér OK Tisaren 02:09:45 20,68
31 Martin Djerf IK Hakarpspojkarna 02:10:35 21,28
32 Erik Classon OK Orinto 02:12:22 22,56
33 Fredrik Nilsson OK Pan-Kristianstad 02:14:01 23,74
34 Niklas Aldén OK Linné 02:14:23 24,00
35 Ludvig Eriksson Kils OK 02:15:14 24,61
36 Markus Lang Stora Tuna OK 02:15:15 24,62
37 Krzysztof Wolowczyk OK Denseln 02:15:50 25,04
38 Erik Folkesson Blom IFK Mora OK 02:16:26 25,47
39 Ludwig Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 02:16:58 25,86
40 Pontus Karlsson Markbygdens OK 02:17:11 26,01
41 Flavio Poltéra Snättringe SK 02:17:25 26,18
42 Viktor Larsson Hagaby GoIF Örebro 02:17:58 26,57
43 Niklaus Rey Nyköpings OK 02:18:07 26,68
44 Oskar Leinonen OK Kolmården 02:18:41 27,09
45 Samuel Keller Nyköpings OK 02:19:39 27,78
46 Mattias Karlsson Växjö OK 02:25:49 32,20
47 Erik Lindgren KFUM Örebro OK 02:32:09 36,75
48 Henrik Tosteberg Linköpings OK 02:41:29 43,44
49 Ruairi Short OK Linné 02:47:34 47,80
Viktor Silvemark Ärla IF
Jens Wängdahl Nyköpings OK
Emil Granqvist OK Ravinen
Martin Hederskog IFK Umeå
Simon Hedlund Ärla IF
Leonas Mockunas Hellas Orientering
Axel Wrådhe Attunda OK
Johan Högstrand IFK Göteborg
Jesper Sjögren Hestra IF
Johan Lindberg IFK Mora OK
Olle Kalered OK Denseln
Emil Svensk Stora Tuna OK
Rasmus Rörholt Theisen IFK Lidingö SOK
Erik Nilsson Simkovics Ulricehamns OK
Simon Jakobsson Långhundra IF
Martin Ahlberger Hestra IF
Joakim Svensk Stora Tuna OK

Annonser