Svenska Orienteringsförbundet

Stockholm City Cup, #2 - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Agnes Broman OK Roslagen 00:16:11 12,93
2 Linda Renner OK Södertörn 00:16:48 15,65
3 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:17:08 17,11
4 Sara Möller OK Södertörn 00:17:14 17,55
5 Sofia Ivers Attunda OK 00:17:27 18,51
6 Emilia Engel OK Ravinen 00:17:51 20,27
7 Matilda Lindh Sundbybergs IK 00:17:59 20,85
8 Ylva Sandén OK Södertörn 00:18:00 20,93
9 Elin Berg OK Ravinen 00:18:27 22,91
10 Ebba Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:18:28 22,98
11 Elin Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:18:30 23,13
12 Nina Persson Haninge SOK 00:18:35 23,49
13 Petrina Costermans Järla Orientering 00:18:36 23,57
14 Signe Nilsson Nyköpings OK 00:18:42 24,01
15 Therese Nilsson OK Österåker 00:18:57 25,11
16 Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL 00:19:15 26,43
17 Ellinor Hamberg Järfälla OK 00:19:17 26,57
18 Hedda Persson Vildir Skarpnäcks OL 00:19:26 27,23
19 Lovisa Nilsson Attunda OK 00:19:28 27,38
20 Ida Hofstedt Täby OK 00:19:36 27,97
21 Tilda Andersson Tullinge SK 00:20:02 29,87
22 Sara Hede Södertälje-Nykvarn OF 00:20:40 32,66
23 Amelie Rajan IFK Lidingö SOK 00:20:55 33,76
24 Alma Hellström Attunda OK 00:20:58 33,98
25 Ellinor Björklund Järfälla OK 00:21:04 34,42
26 Josefin Hersén Tullinge SK 00:21:33 36,55
27 Johanna Laurin Gustavsbergs OK 00:21:54 38,09
28 Emma Bellander Gustavsbergs OK 00:22:09 39,19
29 Maja Sandvik Attunda OK 00:22:16 39,70
30 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:22:18 39,85
31 Sofia Edvardsson Järfälla OK 00:22:22 40,14
32 Frida Arnesson Skarpnäcks OL 00:22:25 40,36
33 Johanna Pettersson Gustavsbergs OK 00:22:32 40,87
34 Anna Nordström Sigtuna OK 00:23:05 43,29
35 Nickolina Hedenlund Täby OK 00:23:47 46,37
36 Isabella Nilsson Gustavsbergs OK 00:24:00 47,33
37 Alice Gardby Tumba-Mälarhöjden OK 00:25:26 53,63
38 Tilde Carlinger Skogsluffarnas OK 00:25:51 55,47
39 Mildred Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 00:25:56 55,83
40 Vendela Jonsell Vallentuna-Össeby OL 00:26:55 60,16
Vilde Jonsson Wold Sundbybergs IK

Annonser

OOCup 2022