Stockholm City Cup, #2 - D14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Amanda Granqvist
|
OK Ravinen |
00:12:47 |
32,52 |
|
2 |
Ebba Kolmodin
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:12:58 |
33,83 |
|
3 |
Elisabeth Larsson
|
OK Södertörn |
00:13:22 |
36,67 |
|
4 |
Ronja Ståhl
|
Sundbybergs IK |
00:13:32 |
37,85 |
|
5 |
Tove Sjöberg
|
Tullinge SK |
00:13:47 |
39,63 |
|
6 |
Ida Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:14:01 |
41,28 |
|
7 |
Hedda Röstin
|
OK Ravinen |
00:14:10 |
42,35 |
|
8 |
Klara Borg
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:14:12 |
42,58 |
|
9 |
Lisa Thunell
|
IFK Lidingö SOK |
00:14:21 |
43,65 |
|
10 |
Clea Wallnäs
|
Sundbybergs IK |
00:14:52 |
47,32 |
|
11 |
Tindra Jonsson
|
Skarpnäcks OL |
00:15:00 |
48,27 |
|
12 |
Åsa Sundström
|
Järla Orientering |
00:15:03 |
48,62 |
|
13 |
Sigrid Carlsson
|
Sundbybergs IK |
00:15:14 |
49,92 |
|
14 |
Kerstin Åberg
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:15:16 |
50,16 |
|
15 |
Lovisa Svensson
|
Tullinge SK |
00:15:45 |
53,59 |
|
15 |
Ida Hänström
|
Täby OK |
00:15:45 |
53,59 |
|
17 |
Fredrika Nordquist
|
Täby OK |
00:15:57 |
55,01 |
|
18 |
Wilma Leickt
|
Tullinge SK |
00:16:02 |
55,61 |
|
19 |
Liv Herne
|
OK Ravinen |
00:16:04 |
55,84 |
|
20 |
Doris Iko
|
Täby OK |
00:17:27 |
65,67 |
|
21 |
Ingrid André
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:17:31 |
66,14 |
|
21 |
Emilia Nilsson
|
Gustavsbergs OK |
00:17:31 |
66,14 |
|
23 |
Karolina Bergh Papasikas
|
Skarpnäcks OL |
00:18:01 |
69,69 |
|
24 |
Agnes Weiss
|
Långhundra IF |
00:18:02 |
69,81 |
|
25 |
Lovisa Göstas Källman
|
Söders-Tyresö |
00:18:04 |
70,05 |
|
26 |
Cecilia Hector
|
Snättringe SK |
00:18:23 |
72,30 |
|
27 |
Embla Kamsvåg
|
Gustavsbergs OK |
00:18:24 |
72,42 |
|
28 |
Lisa Wadenbrant
|
Sundbybergs IK |
00:18:34 |
73,60 |
|
29 |
Bella Pedersen
|
Järfälla OK |
00:18:46 |
75,02 |
|
30 |
Elin Wolgast
|
Snättringe SK |
00:19:11 |
77,98 |
|
31 |
Tilda Lindholm
|
Skogsluffarnas OK |
00:19:35 |
80,82 |
|
32 |
Märta Södervall
|
Tullinge SK |
00:19:43 |
81,77 |
|
33 |
Agnes Damberg
|
IFK Lidingö SOK |
00:19:46 |
82,12 |
|
34 |
Liv Almroth
|
Sundbybergs IK |
00:20:38 |
88,28 |
|
35 |
Nora Lundin
|
Skogsluffarnas OK |
00:21:05 |
91,47 |
|
36 |
Emilia Hagrot
|
Täby OK |
00:21:43 |
95,97 |
|
37 |
Sanna Rinnbäck
|
OK Ravinen |
00:21:45 |
96,21 |
|
38 |
Thea Lennartsson
|
Järfälla OK |
00:22:59 |
104,97 |
|
39 |
Emma Norin
|
Söders-Tyresö |
00:23:02 |
105,32 |
|
40 |
Ida Pelander
|
Snättringe SK |
00:24:48 |
117,87 |
|
41 |
Moa Fröstadius
|
Sundbybergs IK |
00:25:24 |
122,13 |
|
42 |
Saga Andersson
|
Tullinge SK |
00:29:20 |
150,07 |
|
43 |
Lydia Hylander
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:30:17 |
156,82 |
|
44 |
Louise Lindell
|
Gustavsbergs OK |
00:34:24 |
186,06 |
|
45 |
Louise Byström
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:37:59 |
211,51 |
|
|
Alicia Schandl
|
OK Södertörn |
|
|