Svenska Orienteringsförbundet

Stockholm City Cup, #3 - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Max Österberg Gustavsbergs OK 00:10:03 79,20
2 Simon Lundell OK Österåker 00:10:50 91,08
3 Axel Rystedt Södertälje-Nykvarn OF 00:12:07 110,56
4 Hugo Sjölander Täby OK 00:12:42 119,41
5 Åke Falkenström Skogsluffarnas OK 00:13:08 125,99
6 Ludvig Eggöy Markhester Snättringe SK 00:13:43 134,84
7 Arvid Hammarbäck Skogsluffarnas OK 00:14:07 140,91
8 Axel Balck Täby OK 00:14:12 142,17
9 Malte Bellander Gustavsbergs OK 00:14:22 144,70
10 Ruben Hård Skogsluffarnas OK 00:14:27 145,97
11 Linus Forsberg OK Ravinen 00:14:34 147,74
12 Felix Davidsson Söders-Tyresö 00:15:11 157,09
13 Sandro Pruth Skogsluffarnas OK 00:15:55 168,22
14 Olle Sandberg OK Älvsjö-Örby 00:16:07 171,26
15 Axel Trofast Tullinge SK 00:16:16 173,53
16 Erik Norin Söders-Tyresö 00:16:17 173,79
17 Marcus Barboza Attunda OK 00:16:47 181,37
18 Gustav Eggöy Markhester Snättringe SK 00:16:53 182,89
19 Elias Ljungdell Täby OK 00:16:54 183,14
20 Victor Ljungström Järfälla OK 00:17:07 186,43
21 Ludvig Hagwall Järla Orientering 00:17:19 189,47
22 Gustav Myrberger Tullinge SK 00:17:52 197,81
23 Felix Flodman Tullinge SK 00:17:53 198,06
24 Olof Nordlund Järla Orientering 00:18:54 213,49
25 Ture Johansson Skogsluffarnas OK 00:19:21 220,32
26 Lukas Sjöblom Attunda OK 00:19:25 221,33
27 Love Palmgren Skogsluffarnas OK 00:19:40 225,13
28 Simon Palmgren Skogsluffarnas OK 00:20:02 230,69
29 Noah Mehreteab Järfälla OK 00:20:17 234,48
30 Malte Hinas Skarpnäcks OL 00:20:31 238,02
31 Joel Björklund Attunda OK 00:20:36 239,29
32 Zeb Van Liemt Skarpnäcks OL 00:20:40 240,30
33 Oliver Liwång IFK Lidingö SOK 00:20:43 241,06
34 Erik Wällstedt Järfälla OK 00:20:57 244,60
35 Frode Smitt Södertälje-Nykvarn OF 00:22:17 264,83
36 Gustav Storell Haninge SOK 00:23:37 285,06
37 Edvin Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK 00:23:50 288,35
38 Isak Sandelin Tumba-Mälarhöjden OK 00:24:22 296,45
39 Sebastian Lindblom Gustavsbergs OK 00:24:39 300,00
40 Noel Persson-Ferrera Skarpnäcks OL 00:25:23 300,00
41 Ivar Häger Skogsluffarnas OK 00:25:38 300,00
42 Lucas De Boussard IFK Enskede 00:26:16 300,00
43 Elliot Jonsson Attunda OK 00:26:26 300,00
44 Samuel Howard Skarpnäcks OL 00:26:59 300,00
45 Arvid Kristoffersson Skarpnäcks OL 00:29:17 300,00
46 Karl Kvarnfors Skarpnäcks OL 00:36:15 300,00
Valter Söderblom Järla Orientering
Hugo Pelander Snättringe SK

Annonser

Bagheera