Svenska Orienteringsförbundet

DM, medel, Stockholm - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Erik Nederheim Täby OK 00:18:29 64,29
2 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:19:26 71,40
3 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:20:18 77,89
4 Max Österberg Gustavsbergs OK 00:20:37 80,26
5 Noa Berglund Täby OK 00:21:26 86,38
6 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:21:27 86,50
7 Svante Sandvik Attunda OK 00:21:38 87,88
8 Olle Synnermark Skogsluffarnas OK 00:23:05 98,73
9 Simon Lundell OK Österåker 00:23:16 100,11
10 Linus Nilsson OK Österåker 00:23:21 100,73
10 Arvid Myrberger Tullinge SK 00:23:21 100,73
12 Erik Lundquist OK Ravinen 00:23:56 105,10
13 Hugo Sjölander Täby OK 00:24:34 109,84
14 Jens Fochsen Waxholms OK 00:25:11 114,46
15 Edvin Wollbrand OK Ravinen 00:25:12 114,58
16 Elmin Hovmöller Söders-Tyresö 00:25:36 117,58
17 Nils Samrud IFK Lidingö SOK 00:26:18 122,82
18 Simon Stridh Skogsluffarnas OK 00:26:23 123,45
19 Filip Hatlen Tullinge SK 00:26:30 124,32
20 Adrian Werner IFK Lidingö SOK 00:26:36 125,07
21 Joel Wallner Attunda OK 00:27:31 131,93
22 Axel Wikner OK Österåker 00:27:36 132,56
23 Linus Forsberg OK Ravinen 00:27:45 133,68
24 Noah Santalius Väsby OK 00:28:36 140,04
25 Malte Bellander Gustavsbergs OK 00:28:37 140,17
26 Erik Norin Söders-Tyresö 00:28:38 140,29
27 Love Palmgren Skogsluffarnas OK 00:28:58 142,79
28 Axel Balck Täby OK 00:29:38 147,78
29 Sandro Pruth Skogsluffarnas OK 00:29:40 148,03
30 Elias Ljungdell Täby OK 00:30:43 155,89
31 Oliver Liwång IFK Lidingö SOK 00:30:47 156,39
32 Malte Albinsson OK Österåker 00:31:27 161,39
33 Axel Trofast Tullinge SK 00:31:59 165,38
34 Tor Nylund OK Linné 00:32:27 168,87
35 Hampus Sundberg Järfälla OK 00:33:59 180,36
36 Erik Wällstedt Järfälla OK 00:35:35 192,34
37 Emil Anterud Väsby OK 00:43:16 249,87
38 Simon Palmgren Skogsluffarnas OK 00:44:00 255,36
39 Johannes Norrby OK Södertörn 00:47:40 282,82
40 Anton Hedström Söders-Tyresö 00:52:26 300,00
41 Folke Kåberg OK Ravinen 01:02:46 300,00
Marcus Grunder Järfälla OK
Sebastian Lindblom Gustavsbergs OK

Annonser

Bagheera