Svenska Orienteringsförbundet

Götalandsmästerskapen, lång - H15-GM

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Axel Elmblad Smålands OF 00:36:31 18,36
2 Jesper Johansson Hallands OF 00:36:48 19,08
3 Albin Persson Hallands OF 00:38:14 22,71
4 Erik Åkesson Smålands OF 00:39:12 25,17
5 Aron Östangård Smålands OF 00:39:25 25,72
6 Arvid Aronsson Bohuslän-Dals OF 00:40:47 29,19
6 Maxim Omelchenko Blekinge OF 00:40:47 29,19
8 Felix Drejmo Göteborgs OF 00:41:11 30,20
9 Karl Petersén Smålands OF 00:41:23 30,71
10 Erik Ingemarsson Västergötlands OF 00:41:34 31,17
11 Arvid Kronmar Blekinge OF 00:43:03 34,94
12 Mattis Nilsson Östergötlands OF 00:43:04 34,98
13 Gabriel Öhgren Göteborgs OF 00:43:07 35,11
14 Oscar Wall Jungbjer Göteborgs OF 00:43:40 36,50
15 Nils Grimbeck Göteborgs OF 00:44:34 38,79
16 Emil Axelsson Göteborgs OF 00:44:46 39,29
17 Jakob Wilhelmsson Blekinge OF 00:45:00 39,89
18 Hugo Mandinger Västergötlands OF 00:45:15 40,52
19 Gustav Ohlin Västergötlands OF 00:45:23 40,86
19 Frantisek Svetnicky Blekinge OF 00:45:23 40,86
21 Axel Nalbin Västergötlands OF 00:45:27 41,03
22 Melker Andersson Skånes OF 00:45:45 41,79
23 Arvid Blomster Blekinge OF 00:45:54 42,17
24 Rasmus Johansson Fjordside Göteborgs OF 00:47:01 45,00
25 Felix Bäckstäde Gotlands OF 00:47:06 45,22
26 Jakob Gunnarsson Göteborgs OF 00:48:26 48,60
27 Carl Ås Skånes OF 00:48:31 48,81
28 Viggo Johansson Skånes OF 00:49:29 51,26
29 Ludvig Classon Östergötlands OF 00:51:39 56,76
30 Fabian Vallerius Smålands OF 00:52:09 58,03
31 Adam Lindblom Skånes OF 00:52:36 59,17
32 Isak Hagberg Smålands OF 00:52:50 59,77
33 Malte Eveborn Östergötlands OF 00:53:45 62,09
34 Sixten Ekbladh Smålands OF 00:54:27 63,87
35 Johan Vinblad Skånes OF 00:56:47 69,79
36 Anton Gunnarsson Smålands OF 00:57:35 71,82
37 Simon Nordberg Göteborgs OF 00:58:18 73,64
38 Simon Fogelström Smålands OF 01:00:58 80,41
39 Arvid Lundqvist Hallands OF 01:02:46 84,98
40 Ludvig Carlbom Västergötlands OF 01:04:45 90,01
41 Melvin Nilsson Skånes OF 01:06:16 93,86
42 Erik Nilsson Gotlands OF 01:10:56 105,70
43 Albin Nilsson Blekinge OF 01:30:36 155,61
44 Fabian Andersson Blekinge OF 02:01:12 233,27
Viktor Jellvert Börjeson Göteborgs OF

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr