Svenska Orienteringsförbundet

Sundbybergs IK - H50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lars Nordin Tullinge SK 00:28:06 20,01
2 Ola Hultin OK Roslagen 00:28:23 20,96
3 Jonas Giding Vallentuna-Össeby OL 00:29:11 23,64
4 Peter Rosén Alfta-Ösa OK 00:29:19 24,09
5 Magnus Bergman OK Kåre 00:29:25 24,42
6 Magnus Rajan IFK Lidingö SOK 00:29:29 24,64
7 Hans Sundqvist Tullinge SK 00:30:31 28,10
8 Anders Thureson Hellas Orientering 00:30:39 28,55
9 Per Backlund OK Södertörn 00:30:47 29,00
10 Johan Jakobsson Långhundra IF 00:31:34 31,62
11 Stefan Lund OK Linné 00:31:36 31,73
12 Mats Fryxell Tullinge SK 00:31:38 31,85
13 Martin Johansson OK Ravinen 00:31:48 32,40
14 Erik Berggren Tullinge SK 00:32:06 33,41
15 Ola Bovallius Järfälla OK 00:32:30 34,75
16 Per Sjökvist Täby OK 00:34:07 40,16
17 Per Wollbrand OK Ravinen 00:35:17 44,07
18 Christer Arksand Vallentuna-Össeby OL 00:35:43 45,52
19 Piero Sannicolo Tullinge SK 00:35:50 45,91
20 Thomas Calleberg Snättringe SK 00:35:53 46,08
21 Anders Nilsson Täby OK 00:36:44 48,93
22 Tomas Hultqvist Tullinge SK 00:37:12 50,49
23 Nils Eriksson Väsby OK 00:37:28 51,39
24 Kenneth Hermansson Sigtuna OK 00:37:33 51,66
25 Nils Eklöw OK Södertörn 00:37:57 53,00
26 Fredrik Morast Haninge SOK 00:38:02 53,28
27 Ove Rinnbäck OK Ravinen 00:39:14 57,30
28 Staffan Broman OK Roslagen 00:39:15 57,36
29 Jan Lavén Gustavsbergs OK 00:39:35 58,48
30 Hans Jonsson Väsby OK 00:39:38 58,64
31 Peter Landén Gustavsbergs OK 00:40:01 59,93
32 Ola Envall Tullinge SK 00:40:09 60,37
33 Eric Roller Järfälla OK 00:40:40 62,10
34 Douglas Lundin Skogsluffarnas OK 00:40:57 63,05
35 Håkan Redtzer Attunda OK 00:41:19 64,28
36 Magnus Hektor Järla Orientering 00:41:21 64,39
37 Olle Sandén OK Södertörn 00:41:22 64,45
38 Eric Huijsers Hammarby IF OF 00:41:54 66,24
39 Bo Lauri Snättringe SK 00:42:58 69,81
40 Jonatan Lindell Gustavsbergs OK 00:44:14 74,05
41 Johan Balck Täby OK 00:44:21 74,44
42 Göran Modin Bromma-Vällingby SOK 00:44:47 75,89
43 Pelle Hedlund Nynäshamns OK 00:46:31 81,70
44 Kjell Johansson IF Hagen 00:52:06 100,40
45 Gunnar Skärlén Haninge SOK 01:04:19 141,33
46 Anders Holmqvist Snättringe SK 01:06:34 148,86
47 Johan Stridh Attunda OK 01:11:47 166,34

Annonser

Bagheera