Waxholms OK - D14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Klara Borg
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:32:48 |
5,64 |
|
2 |
Fredrika Nordquist
|
Täby OK |
00:34:05 |
8,14 |
|
3 |
Ida Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:38:45 |
17,23 |
|
4 |
Smilla Mogensen
|
OK Ravinen |
00:39:06 |
17,91 |
|
5 |
Tove Sjöberg
|
Tullinge SK |
00:39:19 |
18,34 |
|
6 |
Sigrid Carlsson
|
Sundbybergs IK |
00:39:24 |
18,50 |
|
7 |
Åsa Sundström
|
Järla Orientering |
00:40:44 |
21,10 |
|
8 |
Agnes Damberg
|
IFK Lidingö SOK |
00:42:08 |
23,82 |
|
9 |
Lovisa Svensson
|
Tullinge SK |
00:44:07 |
27,69 |
|
10 |
Tindra Jonsson
|
Skarpnäcks OL |
00:44:28 |
28,37 |
|
11 |
Ida Hänström
|
Täby OK |
00:44:41 |
28,79 |
|
12 |
Märta Södervall
|
Tullinge SK |
00:46:18 |
31,94 |
|
13 |
Karolina Bergh Papasikas
|
Skarpnäcks OL |
00:46:50 |
32,98 |
|
14 |
Maja Hoppe
|
Waxholms OK |
00:47:43 |
34,70 |
|
16 |
Ebba Kolmodin
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:48:41 |
36,59 |
|
17 |
Ingrid André
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:49:20 |
37,85 |
|
18 |
Lisa Thunell
|
IFK Lidingö SOK |
00:50:11 |
39,51 |
|
19 |
Wilma Leickt
|
Tullinge SK |
00:50:40 |
40,45 |
|
21 |
Emilia Nilsson
|
Gustavsbergs OK |
00:53:06 |
45,19 |
|
22 |
Vendela Rundström
|
OK Ravinen |
00:53:34 |
46,10 |
|
23 |
Alicia Björnberg
|
Söders-Tyresö |
00:53:46 |
46,49 |
|
24 |
Miia Roller
|
Järfälla OK |
00:58:13 |
55,16 |
|
25 |
Clea Wallnäs
|
Sundbybergs IK |
00:58:39 |
56,00 |
|
26 |
Lovisa Göstas Källman
|
Söders-Tyresö |
00:59:25 |
57,50 |
|
27 |
Doris Iko
|
Täby OK |
01:01:07 |
60,81 |
|
28 |
Signe Hillerhag
|
IFK Lidingö SOK |
01:06:05 |
70,49 |
|
29 |
Saga Andersson
|
Tullinge SK |
01:06:39 |
71,59 |
|
30 |
Emma Svidén
|
Söders-Tyresö |
01:08:32 |
75,26 |
|
31 |
Rut Johnsson Thomelius
|
Waxholms OK |
01:10:09 |
78,41 |
|
32 |
Thea Lennartsson
|
Järfälla OK |
01:14:32 |
86,95 |
|
|
Linn Nilsson
|
Söders-Tyresö |
|
|