Swedish Orienteering Federation

Waxholms OK - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Marcus Stenebo Attunda OK 00:27:07 31.02
2 Olle Kallur OK Ravinen 00:29:26 40.01
3 Erik Bovallius Järfälla OK 00:30:04 42.46
4 Oscar Aneland OK Ravinen 00:30:15 43.17
5 Otto Balck Täby OK 00:30:21 43.56
6 Justus Arenander Skarpnäcks OL 00:32:05 50.28
7 Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK 00:32:15 50.93
8 Johan Fochsen Waxholms OK 00:32:55 53.51
9 William Grunder Järfälla OK 00:33:37 56.23
10 Jesper Åkesson Järfälla OK 00:34:55 61.27
11 Oskar Ekner Snättringe SK 00:36:06 65.85
12 Hampus Hatlen Tullinge SK 00:36:24 67.02
14 Eskil Widehag Sundbybergs IK 00:37:04 69.60
15 Wilhelm Nordqvist Waxholms OK 00:37:14 70.25
16 Wilhelm Bergman Tullinge SK 00:37:52 72.70
17 Filip Storell Haninge SOK 00:39:02 77.23
18 Linus Nilsson OK Österåker 00:40:05 81.30
20 Filip Lindqvist Täby OK 00:40:10 81.62
21 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 00:41:12 85.63
22 Hugo Lindskog OK Ravinen 00:42:00 88.73
23 Simon Lundell OK Österåker 00:42:09 89.31
24 Elis Ivers Attunda OK 00:42:19 89.96
25 Melker Palm Järfälla OK 00:43:06 93.00
26 Marcus Ekman Täby OK 00:43:40 95.19
27 William Möller Skarpnäcks OL 00:43:53 96.03
28 Björn Renner OK Södertörn 00:44:20 97.78
29 Axel Friberger Järla Orientering 00:44:28 98.30
30 Ivar Gentz Järla Orientering 00:45:33 102.50
31 Theodor Karlsson Brabie Järfälla OK 00:47:04 108.38
32 Viktor Sandelin Tumba-Mälarhöjden OK 00:49:29 117.75
33 Olof Melcherson IFK Lidingö SOK 00:50:24 121.30
34 Olle Sandström OK Ravinen 00:51:22 125.05
35 Max Österling OK Södertörn 00:53:56 135.00
36 Anton Mörkfors Järfälla OK 01:01:51 165.70
37 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 01:03:21 171.51
38 Oliver Ericsson Täby OK 01:04:10 174.68
39 Melker Lundqvist Järfälla OK 01:04:31 176.04
40 Jannick Karlsson Brabie Järfälla OK 01:10:25 198.91
41 Elias Javehed Täby OK 01:21:41 242.60

Advertisements

Bagheera