Svenska Orienteringsförbundet

Österlens 3-kvällars kväll 2, medel - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Håkan Palm FK Boken 00:21:16 15,23
2 Stefan Karlsson OK Denseln 00:21:48 17,48
3 Magnus Larsson Karlskrona SOK 00:22:23 19,94
4 Jan Sjödin OK Tisaren 00:22:48 21,69
5 Fredrik Hugosson Lunds OK 00:23:45 25,69
6 Björn Karlsson OK Denseln 00:23:59 26,67
8 Lars Öhgren Karlsbyhedens OK 00:24:11 27,51
9 Per Kempe OK Denseln 00:24:32 28,99
10 Fredrik Svensson Jönköpings OK 00:25:05 31,30
12 Jonas Bergenfur Skattkärrs SOK 00:25:56 34,88
13 Gert Wildheim FK Friskus-Varberg 00:26:21 36,64
14 Fredrik Engman OK Denseln 00:26:34 37,55
15 Anders Selin FK Göingarna 00:26:56 39,09
16 Anders Petersson OK Njudung 00:27:10 40,08
17 Thomas Najvik OK Pan-Kristianstad 00:27:39 42,11
18 Magnus Claesson Jönköpings OK 00:27:52 43,02
19 Mats Ranbro Helsingborgs SOK 00:28:01 43,66
20 Fabian Ljungqvist Lunds OK 00:28:12 44,43
21 Fredrik Ask Markbygdens OK 00:28:39 46,32
22 Mikael Lind OK Tyr 00:28:53 47,31
23 Pär Fridsell OK Pan-Kristianstad 00:29:17 48,99
24 Magnus Rydlund Hässleholms OK 00:29:34 50,18
25 Nils Helmersson Hässleholms OK 00:29:52 51,45
26 Dan Johansson FK Boken 00:30:24 53,69
27 Thomas Westerlund Herrljunga SK Skid o OL 00:30:59 56,15
28 Nicklas Doyle Skarpnäcks OL 00:31:42 59,17
29 Staffan Olsson Stigsökarna 00:32:45 63,59
30 Jens Andertoft Västerås SOK 00:33:23 66,25
31 Magnus Wall Jungbjer Göteborgs SK 00:34:46 72,08
32 Johan Swartz OK Orion 00:35:11 73,83
33 Håkan Jansson Vänersborgs SK 00:35:22 74,61
34 Fredrik Davidson Göteborg-Majorna OK 00:36:35 79,73
35 Thomas Låstbom Härlövs IF 00:37:30 83,59
36 Anders Sundelin OK Orion 00:40:03 94,33
37 Göran Klemming OK Stigen 00:43:25 108,50
38 Peter Liljedahl OK Skogsfalken 00:44:06 111,38
39 Anders Nilsson Malmö OK 00:46:09 120,01
40 Fredrik Wahlbom Lunds OK 00:46:36 121,91
Kent Lindblad Kalmar OK

Annonser

Bagheera