Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Moa Leijon Lind Södertälje-Nykvarn OF 00:36:48 4,73
2 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:36:49 4,76
3 Sara Hagström IFK Göteborg 00:37:03 5,15
5 Johanna Engström OK Hällen 00:38:01 6,80
6 Josefine Heikka Alfta-Ösa OK 00:38:45 8,05
7 Lovisa Persson OK Tisaren 00:39:15 8,90
8 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:39:33 9,41
9 Aina Edgren Göteborg-Majorna OK 00:40:27 10,94
10 Susen Lösch Ärla IF 00:40:35 11,17
11 Linda Lindkvist Leksands OK 00:40:46 11,48
12 Lisa Holer Eksjö SOK 00:41:04 11,99
13 Stina Haraldsson Järla Orientering 00:41:08 12,11
14 Ursula Kadan OK Pan-Kristianstad 00:41:32 12,79
15 Olha Panchenko IFK Mora OK 00:41:47 13,21
16 Lena Eliasson-Lööf Domnarvets GOIF 00:41:54 13,41
17 Simone Niggli OK Tisaren 00:42:12 13,92
18 Martina Ruch OK Kåre 00:42:18 14,09
21 Sara Johansson Domnarvets GOIF 00:42:39 14,69
21 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:42:39 14,69
23 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:43:17 15,77
24 Linnea Gustafsson Uddevalla OK 00:43:27 16,05
25 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:43:30 16,14
26 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:43:37 16,34
27 Jenny Bengtsson Sävedalens AIK 00:43:58 16,93
28 Amanda Hansson Bredaryds SOK 00:44:25 17,70
29 Kristin Löfgren Johansen IFK Mora OK 00:44:31 17,87
29 Hanna Müller Leksands OK 00:44:31 17,87
32 Pia Olsson OK Pan-Kristianstad 00:44:47 18,32
32 Anna Serralonga Arqués OK Skogshjortarna 00:44:47 18,32
34 Magdalena Olsson Stora Tuna OK 00:45:06 18,86
35 Louise Lundgren Växjö OK 00:45:28 19,49
36 Miri Thrane Ødum IFK Göteborg 00:45:36 19,71
38 Jolanta Kolosinska Göteborg-Majorna OK 00:46:27 21,16
39 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:46:39 21,50
40 Eva Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:46:46 21,70
42 Sara Lundsten Sundsvalls OK 00:47:29 22,92
43 Annika Björk OK Linné 00:47:51 23,55
44 Matilda Andersson OK Kåre 00:47:52 23,57
45 Natalie Lerdahl Harstad OL 00:48:07 24,00
46 Emma Bergman OK Pan-Kristianstad 00:48:17 24,28
47 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:48:18 24,31
48 Elin Svensson IK Hakarpspojkarna 00:48:39 24,91
50 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:49:03 25,59
51 Sofia Törnqvist IFK Lidingö SOK 00:49:05 25,65
52 Stina Nilsson Umeå OK 00:49:22 26,13
53 Kristin Olovsson Rehns BK 00:50:53 28,71
55 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:51:36 29,93
56 Åsa Otterbjörk Umeå OK 00:51:38 29,99
57 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:53:02 32,37
58 Ellinor Fransson Sundsvalls OK 00:53:16 32,77
59 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:53:20 32,88
60 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 00:54:08 34,25
62 Pernilla Olsson Skåneslättens OL 00:56:17 37,91
64 Louise Borg Trollhättans SOK 00:57:17 39,61
65 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 00:57:59 40,80
66 Anna Caglio Eksjö SOK 00:58:07 41,03
67 Carolina Delgado Alfta-Ösa OK 01:01:50 47,36
68 Emelie Walheim Ärla IF 01:07:53 57,66
Lucyna Wiktor Göteborg-Majorna OK
Maria Arvidsson Kalmar OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr