Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ella Olsson Grycksbo IF OK 00:29:17 6,28
2 Erika Källvik Leufvén Åmåls OK 00:29:24 6,53
3 Johanna Källvik Leufvén Åmåls OK 00:30:26 8,80
4 Vilma Von Krusenstierna OK Kåre 00:30:57 9,93
5 Hanna Lagerberg OK Södertörn 00:31:36 11,36
9 Johanna Nilsson Kungälvs OK 00:32:39 13,66
10 Julia Rajan IFK Lidingö SOK 00:33:05 14,61
11 Elise Josefsson OK Pan-Kristianstad 00:33:11 14,83
12 Isa Envall IK Hakarpspojkarna 00:33:12 14,86
13 Sofie Josefsson OK Pan-Kristianstad 00:33:28 15,45
14 Klara Axelsson Eksjö SOK 00:33:38 15,82
15 Alva Lindell IF Thor 00:33:43 16,00
16 Frida Hector Snättringe SK 00:33:51 16,29
17 Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:34:02 16,69
19 Hanna Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:34:31 17,75
21 Elsa Lindeblom Hestra IF 00:34:42 18,15
22 Alva Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:34:50 18,45
23 Frida Johansson OK Djerf 00:35:19 19,51
24 Jenny Wegebro Sundsvalls OK 00:35:36 20,13
25 Ronja Hugg Forsa OK 00:35:39 20,24
26 Kristina Tedhamre Snättringe SK 00:35:55 20,82
27 Tuva Nikolausson Svaide Roma SOK 00:36:31 22,14
28 Frida Vikström Sundsvalls OK 00:36:59 23,16
29 Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:37:10 23,56
30 Maja Mörth Leksands OK 00:37:38 24,59
31 Sofie Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:37:42 24,73
32 Fanny Sundblad Eksjö SOK 00:38:23 26,23
34 Vilma Svantesson OK Pan-Kristianstad 00:39:09 27,91
35 Vilma Karlsson Snättringe SK 00:39:10 27,95
35 Emelie Karlsson Sävedalens AIK 00:39:10 27,95
37 Emma Blixt OK Hammaren 00:39:20 28,32
38 Moa Westblad OK Ravinen 00:40:09 30,11
39 Ida Kristiansson Trollhättans SOK 00:40:14 30,29
40 Sofia Klasson Hestra IF 00:41:21 32,74
41 Hanna Kjellin Forsa OK 00:44:02 38,62
42 Hannah Thiels OK Skogshjortarna 00:46:21 43,70
43 Alva Ringi OK Kåre 00:47:25 46,04
44 Elin Svensson OK Älme 00:47:42 46,66
45 Lisa Börnstedt Kungälvs OK 00:48:15 47,87
46 Stina Johansson OK Bävern 00:48:41 48,82
47 Tindra Hjort Falköpings AIK OK 00:48:45 48,97
48 Ronja Jungåker OK Kåre 00:50:32 52,88
49 Elina Hanson Kungälvs OK 00:53:13 58,76
50 Eleanore Nealis Länna IF 00:55:05 62,86
51 Elin Hermansson Kungälvs OK 00:57:31 68,19
52 Carolina Jonsell Täby OK 01:00:42 75,17
53 Moa Sjöberg Göteborg-Majorna OK 01:01:19 76,52
54 Lovisa Nord Sol Tranås 01:04:41 83,91
55 Lovisa Ring Halmstad OK 01:21:43 121,26
Maja Kindlund OK Tranan
Ida Palmberg OK Hammaren
Ebba Hjertberg Hestra IF

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF