Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - H18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:28:56 3,83
5 Felix Persson Haninge SOK 00:30:20 7,60
6 Emil Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:30:41 8,54
7 Filip Trofast Bredaryds SOK 00:30:42 8,59
8 August Mollén OK Denseln 00:31:06 9,66
9 Carl Carlsson Nyköpings OK 00:32:00 12,09
10 Victor Hansson Jönköpings OK 00:32:04 12,27
11 Isac Ericsson Växjö OK 00:32:13 12,67
13 Emil Auselius Bredaryds SOK 00:32:26 13,26
14 Olof Skoglund Kils OK 00:32:30 13,44
15 Olle Grywenz OK Linné 00:32:54 14,51
16 Hugo Lillieström OK Roxen 00:32:58 14,69
17 Oscar Johansson Karlskrona SOK 00:33:12 15,32
18 Gustav Olsson Torsås OK 00:33:45 16,80
19 Axel Halvarsson Karlskrona SOK 00:33:47 16,89
20 Daniel Bogren IF Hagen 00:33:52 17,12
21 Emil Pettersson Karlskrona SOK 00:34:10 17,93
22 Carl Holmberg IF Hagen 00:34:17 18,24
23 Hampus Nyström IF Hagen 00:34:49 19,68
24 Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna 00:34:57 20,04
25 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:34:58 20,08
26 Marcus Carlsson IF Hagen 00:35:18 20,98
27 Axel Granqvist OK Ravinen 00:35:22 21,16
27 Eskil Tryggö Trollhättans SOK 00:35:22 21,16
29 Ivar Lidström Lauri Snättringe SK 00:36:03 23,00
30 Mattias Kallhauge Snättringe SK 00:36:05 23,09
31 Lukas Olm Kils OK 00:36:13 23,45
32 Tim Johansson FK Friskus-Varberg 00:36:26 24,03
34 William Lundstedt Mullsjö SOK 00:36:58 25,47
35 Algot Najvik OK Pan-Kristianstad 00:37:43 27,49
36 Olle Hedman IF Hagen 00:37:56 28,07
36 Jonas Soldini Eksjö SOK 00:37:56 28,07
38 Gabriel Sturesson Lerums SOK 00:37:59 28,21
39 Hugo Lindbärg OK Södertörn 00:38:48 30,41
40 Ilgvars Caune OK Klemmingen 00:38:56 30,77
42 Axel Olsson IF Hagen 00:39:30 32,29
43 Jakob Ingström IK Hakarpspojkarna 00:39:44 32,92
44 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:40:16 34,36
45 Erik Winbladh Karlskrona SOK 00:40:38 35,35
46 Albin Alsiö IF Hagen 00:40:47 35,75
47 Lukas Katvala Karlskrona SOK 00:41:00 36,33
48 Oscar Modig OK Pan-Kristianstad 00:41:49 38,53
49 William Nilsson Nyköpings OK 00:42:28 40,29
50 Erik Eriksson OK Älgen 00:42:29 40,33
51 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:42:34 40,56
52 Emil Grehn OK Rodhen 00:42:50 41,27
53 Walter Lagerhäll Rehns BK 00:43:30 43,07
54 Emil Arvidsson Säterbygdens OK 00:43:37 43,38
55 Simon Björklund Lindebygdens OK 00:44:51 46,71
56 Anders Björklund Trollhättans SOK 00:45:29 48,41
57 Axel Forsman FK Herkules 00:47:30 53,85
58 Viktor Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:48:01 55,24
59 John Granath OK Kåre 00:49:25 59,01
61 Truls Lindholm Sundsvalls OK 00:51:28 64,53
62 Jonas Lauri FK Herkules 00:51:34 64,80
63 Hampus Lindman IK Hakarpspojkarna 00:53:29 69,96
64 Gustav Frænell Sundsvalls OK 00:53:42 70,55
65 Oscar Karlsson Trollhättans SOK 00:54:34 72,88
66 Klas Johansson OK Tranan 00:55:52 76,38
67 Adam Löfström Jönköpings OK 00:57:04 79,62
68 Martin Skärlén Haninge SOK 00:58:01 82,18
69 Måns Eriksson Östersunds OK 00:58:29 83,43
70 Adrian Lundberg IK Vikings OK 01:12:16 120,57
71 Nils Hammar FK Herkules 01:21:39 145,84
72 Oskar Svahn Eksjö SOK 01:34:43 181,04
Jacob Enberg Halmstad OK
Erik Herne OK Ravinen
Johan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK
Felix Lindell Öhman OK Måsen

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF