Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Stenebo Attunda OK 00:20:12 24,05
2 Noel Braun Växjö OK 00:20:15 24,29
3 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:20:24 25,02
4 Arvid Björk Trollhättans SOK 00:20:27 25,27
5 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:20:32 25,67
6 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:21:19 29,48
7 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:22:06 33,28
8 Eric Hallner Ockelbo OK 00:22:19 34,34
9 Johan Fochsen Waxholms OK 00:22:39 35,96
10 Christoffer Lindgren OK Kåre 00:22:47 36,61
11 Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:23:25 39,68
12 Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:23:29 40,01
13 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:23:34 40,41
14 Tore Palmgren Sundsvalls OK 00:23:46 41,38
14 Oskar Vikström Sundsvalls OK 00:23:46 41,38
16 Anton Kastrup FK Herkules 00:23:50 41,71
17 Albin Andersson OK Torfinn 00:23:53 41,95
18 Samuel Böke OK Kullingshof 00:23:55 42,11
19 Albin Gezelius IFK Mora OK 00:24:04 42,84
20 Olle Kallur OK Ravinen 00:24:11 43,41
21 Victor Beischer IK Uven 00:24:27 44,71
22 Filip Broling Bredaryds SOK 00:24:28 44,79
25 Ludvig Hedström OK Skogshjortarna 00:25:03 47,62
26 Willy Fjällborg Stenungsunds OK 00:25:28 49,65
27 Emil Jägstedt Halmstad OK 00:25:44 50,94
28 Loke Hedberg Lunds OK 00:25:52 51,59
29 Simon Bååth Sävedalens AIK 00:25:53 51,67
30 Isak Lundholm Umeå OK 00:26:13 53,29
31 Hugo Larsson Karlskrona SOK 00:26:17 53,61
32 William Sturesson Lerums SOK 00:26:21 53,94
33 Alex Johansson FK Friskus-Varberg 00:26:33 54,91
35 Erik Ling IK Hakarpspojkarna 00:27:12 58,07
36 Oscar Aneland OK Ravinen 00:27:14 58,23
37 Albin Nyqvist OK Landehof 00:27:15 58,31
38 Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK 00:27:33 59,77
42 Filip Lindqvist Täby OK 00:28:17 63,33
43 Arvid Ekström Stenungsunds OK 00:28:28 64,23
44 Erik Byström OK Nolaskogsarna 00:28:36 64,87
45 Jonathan Rundqvist OK Nackhe 00:28:44 65,52
45 Adam Skoglund Ulricehamns OK 00:28:44 65,52
47 Ebbe Holmqvist Sjövalla FK 00:29:35 69,65
48 Timofey Sinyavskiy Hellas Orientering 00:29:46 70,54
49 Isak Liljeholm Gamleby OK 00:29:50 70,87
50 Oscar Olin IK Hakarpspojkarna 00:29:54 71,19
51 Alfred Hallqvist Ulricehamns OK 00:29:56 71,35
52 Karl Granfors OK Landehof 00:30:00 71,68
53 Jakob Widelund OK Kåre 00:30:09 72,41
54 Oskar Ådahl Umeå OK 00:30:25 73,70
55 Jacob Grahn IK Uven 00:30:40 74,92
56 Anton Carlsson IF Hagen 00:31:02 76,70
57 Yaroslav Shvedov Hellas Orientering 00:31:06 77,02
58 David Almén Trollhättans SOK 00:31:09 77,27
59 Wilhelm Bergman Tullinge SK 00:31:16 77,83
60 Alvin Ollander OK Landehof 00:31:20 78,16
61 Melker Åkesson OK Landehof 00:31:29 78,89
62 Krzysztof Wojtowicz Kalmar OK 00:31:30 78,97
63 Axel Bechtel FK Friskus-Varberg 00:33:12 87,23
64 Jens Fochsen Waxholms OK 00:33:29 88,61
66 Hugo Ericsson Växjö OK 00:35:07 96,54
68 Hannes Essunger Sjövalla FK 00:35:16 97,27
69 Ivar Helmersson Hässleholms OK 00:35:17 97,35
71 Mattias Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:35:38 99,05
72 Klas Ljungqvist Lunds OK 00:36:08 101,48
72 Tage Kinell IFK Göteborg 00:36:08 101,48
74 Folke Svangren Gotlands Bro OK 00:36:37 103,83
75 Hjalmar Olsson Uddevalla OK 00:36:38 103,91
76 Jonatan Hälldal Skogslöparna 00:36:39 103,99
77 Jon Hansson OK Kåre 00:36:43 104,32
79 Albin Hugosson Lunds OK 00:37:40 108,94
80 Albin Sjöblom OK Kåre 00:39:07 115,98
81 Lucas Boström OK Alehof 00:39:39 118,57
82 Peder Persson Gotlands Bro OK 00:40:00 120,28
83 Alfred Johansson OK Alehof 00:42:09 130,72
84 Viktor Davidsson Söders-Tyresö 00:42:19 131,53
85 Ludvig Ferdman Tullinge SK 00:42:39 133,15
86 Linus Ahlén IF Hagen 00:43:30 137,28
87 Hannes Degerman Gamleby OK 00:43:32 137,45
88 Oskar Dahlin IK Gandvik 00:45:01 144,66
89 Lukas Groth Kungälvs OK 00:45:20 146,19
90 Elias Söderlund Skogslöparna 00:45:26 146,68
92 Johan Lindén Selånger SOK 00:45:46 148,30
93 Joel Holmberg Ulricehamns OK 00:45:58 149,27
94 David Hermansson Åmåls OK 00:47:04 154,62
95 Liam Johansson IF Hagen 00:48:09 159,88
96 Calle Johansson OK Ravinen 00:48:14 160,29
97 Anders Skoglund Sol Tranås 00:49:48 167,90
98 Adrian Hansson Bånga Alfta-Ösa OK 00:49:55 168,47
100 William Rönnborg IK Uven 00:50:53 173,17
101 Fredrik Ahlberg Täby OK 00:51:06 174,22
102 Simon Alfredsson Lerums SOK 00:51:27 175,92
103 David Ryderås Waxholms OK 00:54:57 192,93
104 Lowe Hammar FK Herkules 01:00:10 218,28
105 Filip Nordström Skogslöparna 01:11:15 272,14
106 Axel Tenghagen Härlövs IF 01:15:57 294,99
107 Edvard Pettersson Gotlands Bro OK 01:24:34 300,00
Albin Malmgren Ockelbo OK
Hugo Unosson Kalmar OK
Oskar Ekner Snättringe SK
Lukas Hagberg Kalmar OK
Eskil Costermans Järla Orientering

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF