Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olle Ringi OK Kåre 00:18:23 57,16
2 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:18:54 60,85
3 Hugo Nordlander Sundsvalls OK 00:19:27 64,78
4 Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:19:30 65,14
5 Marcus Lamm Frölunda OL 00:19:33 65,50
6 Kalle Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:19:55 68,12
7 Erik Lundquist OK Ravinen 00:19:59 68,59
8 Olle Dalin OK Kåre 00:20:10 69,90
9 Wille Söderqvist OK Kåre 00:20:19 70,97
10 Filip Gummesson Nybro OK 00:20:51 74,78
11 Carl Öberg Gamleby OK 00:21:24 78,71
13 Svante Sandvik Attunda OK 00:21:31 79,54
14 Albin Skott Åmåls OK 00:21:52 82,04
16 Danilo Moberg OK Tyr 00:22:29 86,44
17 Noa Berglund Täby OK 00:23:56 96,80
18 Fabian Alinder Sjövalla FK 00:24:31 100,97
19 Simon Nordlander Sundsvalls OK 00:25:06 105,13
20 Edvin Wollbrand OK Ravinen 00:26:12 112,99
21 Tim Martner Frölunda OL 00:26:34 115,61
22 Otto Larsson OK Tranan 00:27:12 120,13
23 Eddie Karlsson OK Vilse 87 00:27:19 120,96
24 Viggo Andersson Trollhättans SOK 00:27:30 122,27
25 Ludwig Rosén Göteborg-Majorna OK 00:27:37 123,10
26 Ola Leire Göteborg-Majorna OK 00:27:42 123,70
27 Casper Turesson Härlövs IF 00:27:59 125,72
28 Emil Seldén IF Rigor 00:28:11 127,15
29 Ville Lindskog OK Älme 00:28:56 132,51
30 Wilmer Rex Sundsvalls OK 00:29:00 132,98
31 Linus Nilsson OK Tyr 00:29:03 133,34
32 Edvin Sander Skåneslättens OL 00:29:42 137,98
33 Liam Hälldal Skogslöparna 00:30:00 140,12
34 Felix Johansson OK Alehof 00:30:27 143,34
35 Erik Månsson Södertälje-Nykvarn OF 00:30:32 143,93
36 Liam Hogedal Vänersborgs SK 00:30:36 144,41
37 Elias Thunberg OK Vivill 00:31:05 147,86
38 Linus Alinder Sjövalla FK 00:31:16 149,17
39 Albin Lindh Sporre Visborgs OK 00:31:52 153,45
40 Hannes Persson FK Herkules 00:32:12 155,83
41 Elias Nyqvist OK Landehof 00:32:27 157,62
42 Hugo Atterbrand OK Kåre 00:32:47 160,00
43 Simon Grahn IK Uven 00:33:04 162,02
44 Oscar Nystrand OK Klyftamo 00:33:15 163,33
46 Gustav Ljunggren OK Hammaren 00:34:07 169,52
47 Nils Arvid Wedman Västerbergslagens OL 00:35:14 177,50
48 Simon Westh Mullsjö SOK 00:35:29 179,28
49 Axel Trofast Tullinge SK 00:35:46 181,31
50 Anton Jonsson OK Tyr 00:35:54 182,26
51 Alexander Fedje Frölunda OL 00:36:41 187,85
52 Tor Lindén Uddevalla OK 00:39:09 205,47
53 Adam Sjööarv OK Nackhe 00:39:50 210,35
54 Martin Ek Frölunda OL 00:40:12 212,97
55 Emil Grönroos OK Alehof 00:40:29 214,99
56 Olle Florén IF Rigor 00:42:00 225,82
57 Petter Ryberg Mariestads FK 00:43:13 234,51
58 Albin Svensson FK Herkules 00:44:35 244,27
59 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:45:17 249,27
60 Olle Widman Lesjöfors SK 01:04:12 300,00
Noah Korall Motala AIF OL
Erik Kindlund OK Tranan
Oliver Carliden Halmstad OK
Axel Bütikofer Ljusdals OK
Rasmus Widelund OK Kåre
Arvid Myrberger Tullinge SK
oscar hallqvist Vänersborgs SK
Arvid Josefsson OK Vivill
Oskar Westerberg Trollhättans SOK
Sixten Persson Skogslöparna

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF