25mannamedeln - H10
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Edvin Johansson
|
Väsby OK |
00:13:25 |
116,70 |
|
2 |
Martin Nilsson
|
Skogslöparna |
00:13:32 |
118,35 |
|
3 |
Ted Lagerström
|
Attunda OK |
00:13:48 |
122,15 |
|
4 |
Ludvig Eggöy Markhester
|
Snättringe SK |
00:14:33 |
132,81 |
|
5 |
Emil Skepp
|
Sävedalens AIK |
00:14:53 |
137,55 |
|
6 |
Malte Granefelt
|
OK Tyr |
00:14:58 |
138,74 |
|
7 |
Eric Åhl
|
Åmåls OK |
00:15:16 |
143,01 |
|
8 |
Axel Ekdala
|
Kungälvs OK |
00:15:29 |
146,09 |
|
9 |
Walter Söderqvist
|
OK Kåre |
00:15:51 |
151,30 |
|
10 |
Herman Pettersson
|
Sävedalens AIK |
00:17:30 |
174,77 |
|
11 |
Björn Djupström
|
Frölunda OL |
00:17:37 |
176,43 |
|
12 |
Noah Hedenblom
|
Sjövalla FK |
00:18:29 |
188,75 |
|
13 |
Viktor Hedström
|
OK Skogshjortarna |
00:18:31 |
189,23 |
|
14 |
Isak Eng
|
OK Pan-Kristianstad |
00:18:48 |
193,26 |
|
15 |
Eskil Engberg
|
Härnösands OK |
00:19:01 |
196,34 |
|
16 |
Harald Martner
|
Frölunda OL |
00:19:41 |
205,82 |
|
17 |
Filip Valentin
|
Göteborg-Majorna OK |
00:19:52 |
208,43 |
|
18 |
Arvid Trofast
|
Tjällmo-Godegårds OK |
00:20:32 |
217,91 |
|
19 |
Jarvis Hansson
|
Frölunda OL |
00:21:07 |
226,20 |
|
20 |
Axel Persson
|
Göteborg-Majorna OK |
00:21:59 |
238,53 |
|
21 |
Alex Andersson
|
Sundsvalls OK |
00:22:01 |
239,00 |
|
23 |
Wilmer Ryberg
|
Mariestads FK |
00:23:22 |
258,20 |
|
24 |
Emil Wallenius
|
Frölunda OL |
00:24:40 |
276,69 |
|
26 |
Gustav Rex
|
OK Landehof |
00:25:07 |
283,09 |
|
27 |
Erik Zettervall
|
Karlskrona SOK |
00:25:15 |
284,99 |
|
28 |
Matteo Moberg
|
OK Tyr |
00:25:17 |
285,46 |
|
29 |
Olof Levin
|
Svaide Roma SOK |
00:25:41 |
291,15 |
|
30 |
William Björnbecker
|
Sjövalla FK |
00:26:23 |
300,00 |
|
31 |
Elvis Åberg
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:27:23 |
300,00 |
|
32 |
Einar Beckman
|
Sjövalla FK |
00:28:47 |
300,00 |
|
33 |
Joakim Gustafsson
|
Gotlands Bro OK |
00:29:02 |
300,00 |
|
34 |
Ulrik Olsson
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:29:24 |
300,00 |
|
35 |
Lukas Eriksson
|
Umeå OK |
00:30:07 |
300,00 |
|
36 |
Castor Flordal
|
Katrineholms OK |
00:30:11 |
300,00 |
|
37 |
Viggo Lindgren
|
OK Kåre |
00:31:07 |
300,00 |
|
38 |
Emil Ling
|
IK Hakarpspojkarna |
00:33:18 |
300,00 |
|
39 |
Vidar Pihl
|
Gamleby OK |
00:33:44 |
300,00 |
|
40 |
Neo Cederqvist
|
Visborgs OK |
00:34:24 |
300,00 |
|
41 |
Eskil Myrberger
|
Tullinge SK |
00:34:55 |
300,00 |
|
42 |
Olof Tholén
|
OK Skogshjortarna |
00:35:16 |
300,00 |
|
43 |
Wilmer Hagrot
|
Täby OK |
00:36:32 |
300,00 |
|
44 |
Jonas Leire
|
Göteborg-Majorna OK |
00:36:35 |
300,00 |
|
45 |
Alfred Larsson
|
Alfta-Ösa OK |
00:37:08 |
300,00 |
|
46 |
Alfred Olsson
|
Lunds OK |
00:38:11 |
300,00 |
|
47 |
Felix Svensson
|
Jönköpings OK |
00:38:42 |
300,00 |
|
|
Eskil Soelberg
|
Andrarums IF |
|
|
|
|
Måns Sandahl
|
IK Hakarpspojkarna |
|
|
|
|
Andy Granfors
|
IF Rigor |
|
|
|
|
Eric Olofsson
|
Sjövalla FK |
|
|
|
|
Petter Fochsen
|
Waxholms OK |
|
|
|
|
Sven Börjesson
|
Järla Orientering |
|
|
|
|
Jonathan Eriksson
|
Skellefteå OK |
|
|