Svenska Orienteringsförbundet

O-event, dag 3, Zoorientering - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Maria Pettersson Boxholm-Mjölby OL 00:12:50 13,39
2 Charlotte Flansbjer OK Djerf 00:12:51 13,48
3 Marina Axelsson Markbygdens OK 00:13:29 17,00
5 Anna Nordström Kils OK 00:14:15 21,26
6 Anna Mattsson OK Norrvirdarna 00:14:54 24,87
7 Annica Rosengren OK Orion 00:15:02 25,61
8 Marie Nord Sol Tranås 00:15:14 26,73
9 Ulrika Granfors IF Rigor 00:15:21 27,37
10 Camilla Öhgren Sävedalens AIK 00:15:32 28,39
11 Marina Johansson OK Njudung 00:15:36 28,76
12 Charlotte Drejmo OK Landehof 00:15:44 29,50
13 Anna-Karin Norrman Göteborg-Majorna OK 00:16:19 32,75
14 Annika Bechtel FK Friskus-Varberg 00:16:30 33,77
15 Karin Nilsson Garphyttans IF 00:16:32 33,95
17 Camilla Johansson OK Stigen 00:16:47 35,34
18 Cathrine Davidson Göteborg-Majorna OK 00:16:51 35,71
19 Sofia Karlsson OK Landehof 00:16:58 36,36
20 Ingela Thoresson Andrarums IF 00:17:06 37,10
21 Liselott Roth Linköpings OK 00:17:17 38,12
22 Johanna Weiss Långhundra IF 00:17:22 38,58
23 Linda Gunnarsson Lerums SOK 00:17:24 38,77
23 Cecilia Flakberg IFK Göteborg 00:17:24 38,77
25 Anne-Marie Wigle Södertälje-Nykvarn OF 00:17:35 39,79
27 Mari Kraft IK Uven 00:18:04 42,47
28 Carina Thynell Härlövs IF 00:18:41 45,90
29 Sofia Gustafsson Trollhättans SOK 00:18:48 46,55
30 Sofia Hanson Tolered-Utby Ol-klubb 00:18:54 47,10
31 Johanna Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:19:05 48,12
31 Helena Hede Södertälje-Nykvarn OF 00:19:05 48,12
33 Malin Johansson FK Friskus-Varberg 00:19:18 49,33
34 Yvonne Weihard Sävedalens AIK 00:19:19 49,42
35 Renita Påsse IF Hagen 00:19:32 50,62
36 Pia Johansson OK Landehof 00:19:37 51,09
37 Pia Hjertström FK Friskus-Varberg 00:19:38 51,18
38 Ingela Andersson OK Orion 00:19:42 51,55
39 Ylva Olm Kils OK 00:20:07 53,87
39 Helen Ahlstrand OK Vivill 00:20:07 53,87
41 Elisabet Lindblom Larsson OK Enen 00:20:11 54,24
42 Anne Skoglund Sol Tranås 00:20:37 56,65
42 Anna-Karin Ryberg OK Klyftamo 00:20:37 56,65
44 Helen Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:21:23 60,91
45 Jeanette Blom OK Löftan 00:21:25 61,09
46 Suzanne Qvist Andrarums IF 00:21:30 61,56
47 Kajsa Nordin Ulricehamns OK 00:22:36 67,67
48 Katarina Sundelin OK Orion 00:24:12 76,56
49 Caroline Karlsson Tolered-Utby Ol-klubb 00:24:17 77,03
50 Ylva Blom Frölunda OL 00:24:40 79,16
51 Annika Hagstrand Burseryds IF 00:24:42 79,34
52 Anna Eriksson OK Älgen 00:24:49 79,99
53 Malin Alfredsson Lerums SOK 00:25:03 81,29
54 Maria Asp IFK Göteborg 00:25:46 85,27
55 Sofia Delin Ryda SK 00:26:32 89,53
56 Monika Hjellström Gränna-Bygdens OK 00:27:05 92,59
57 Elisabeth Wilhelmsson OK Skogsvargarna 00:28:18 99,35
58 Nina Kastrup FK Herkules 00:29:37 106,67
59 Camilla Svensson Burseryds IF 00:29:41 107,04
60 Annika Johansson OK Alehof 00:36:43 146,13
61 Ulrika Johannesson Frölunda OL 00:37:38 151,23
Susanne Fjällborg Stenungsunds OK

Annonser

Bagheera