O-event, dag 1, Sprint by Night - H10
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Ludvig Eggöy Markhester
|
Snättringe SK |
00:10:51 |
191,38 |
|
2 |
Edvin Åtting
|
Linköpings OK |
00:11:40 |
211,44 |
|
3 |
Hjalmar Ingelsbo
|
OK Tranan |
00:12:13 |
224,95 |
|
4 |
Felix Grapengiesser
|
Sjövalla FK |
00:12:52 |
240,92 |
|
5 |
Emil Ling
|
IK Hakarpspojkarna |
00:12:53 |
241,33 |
|
6 |
Arvid Eriksson
|
Ronneby OK |
00:14:12 |
273,67 |
|
7 |
Elliot Burvall
|
OK Orinto |
00:14:48 |
288,41 |
|
8 |
Elvis Åberg
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:15:02 |
294,14 |
|
9 |
Albin Törngren
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:15:13 |
298,64 |
|
10 |
Albin Emilsson
|
OK Skogsfalken |
00:15:21 |
300,00 |
|
11 |
Joel Holmgård
|
Kils OK |
00:15:44 |
300,00 |
|
12 |
Samuel Jakobsson
|
Frölunda OL |
00:15:59 |
300,00 |
|
13 |
Arvid Josefsson
|
OK Vivill |
00:16:05 |
300,00 |
|
15 |
Elias Hed
|
Hultsfreds OK |
00:16:36 |
300,00 |
|
16 |
Elias Samuelsson
|
OK Vivill |
00:16:55 |
300,00 |
|
17 |
Olof Tholén
|
OK Skogshjortarna |
00:17:23 |
300,00 |
|
18 |
Melker Sundström
|
Hestra IF |
00:17:37 |
300,00 |
|
20 |
Vilmer Antonsson
|
FK Friskus-Varberg |
00:17:54 |
300,00 |
|
21 |
Andy Granfors
|
IF Rigor |
00:18:10 |
300,00 |
|
22 |
Gustav Rex
|
OK Landehof |
00:18:31 |
300,00 |
|
23 |
Elias Kronmar
|
Karlskrona SOK |
00:18:36 |
300,00 |
|
24 |
Eskil Soelberg
|
Andrarums IF |
00:18:38 |
300,00 |
|
25 |
Albert Edgren
|
Sjövalla FK |
00:18:46 |
300,00 |
|
26 |
Arvid Eriksson
|
Åmåls OK |
00:20:01 |
300,00 |
|
27 |
Eric Åhl
|
Åmåls OK |
00:20:09 |
300,00 |
|
28 |
Neo Cederqvist
|
Visborgs OK |
00:20:22 |
300,00 |
|
29 |
Walter Söderqvist
|
OK Kåre |
00:20:34 |
300,00 |
|
30 |
Calle Wärn
|
OK Skogshjortarna |
00:21:31 |
300,00 |
|
31 |
Hugo Bäcklund
|
Ronneby OK |
00:21:37 |
300,00 |
|
32 |
Joar Andersson
|
Växjö OK |
00:21:42 |
300,00 |
|
33 |
Hugo Corneliusson
|
OK Löftan |
00:21:54 |
300,00 |
|
34 |
Isak Törnqvist
|
Karlskrona SOK |
00:23:29 |
300,00 |
|
35 |
Vilmer Hagelberg
|
Eksjö SOK |
00:23:41 |
300,00 |
|
36 |
Måns Sandahl
|
IK Hakarpspojkarna |
00:23:52 |
300,00 |
|
37 |
Theo Risto
|
OK Linné |
00:24:13 |
300,00 |
|
38 |
Oscar Ahlstedt
|
Åmåls OK |
00:24:14 |
300,00 |
|
39 |
Sebastian Jonsson
|
Lidköpings VSK |
00:24:17 |
300,00 |
|
40 |
Axel Persson
|
Göteborg-Majorna OK |
00:24:43 |
300,00 |
|
41 |
Erik Zettervall
|
Karlskrona SOK |
00:25:03 |
300,00 |
|
42 |
Alvin Lönkvist
|
OK Vivill |
00:26:45 |
300,00 |
|
44 |
Olle Håkansson
|
Ronneby OK |
00:27:31 |
300,00 |
|
45 |
William Björnbecker
|
Sjövalla FK |
00:28:23 |
300,00 |
|
46 |
Joar Blomqvist
|
Bredareds IF |
00:28:44 |
300,00 |
|
47 |
Elmer Jenefeldt
|
Sjövalla FK |
00:28:46 |
300,00 |
|
48 |
David Arvmyren
|
OK Orion |
00:29:21 |
300,00 |
|
49 |
Olof Hertin
|
IK Hakarpspojkarna |
00:31:16 |
300,00 |
|
50 |
Erik Leopold
|
OK Orion |
00:31:49 |
300,00 |
|
51 |
William Josefsson
|
OK Kullingshof |
00:31:56 |
300,00 |
|
52 |
Albin Thunberg
|
OK Vivill |
00:34:08 |
300,00 |
|
|
Gabriel Laine
|
Degerfors OK |
|
|
|
|
Hugo Tolestam
|
IF Rigor |
|
|
|
|
Gabriel Hogedal
|
Vänersborgs SK |
|
|
|
|
Hannes Holmberg
|
OK Gränsen |
|
|
|
|
Bruno Fovaeus
|
Sävedalens AIK |
|
|