Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - H50-1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lars Håkan Sandvik Attunda OK 00:28:52 13,77
2 Håkan Svensson Bredaryds SOK 00:28:53 13,82
4 Lars Svensson IK Hakarpspojkarna 00:30:43 19,40
5 Magnus Grahn Södertälje-Nykvarn OF 00:31:20 21,28
6 Kristian Palm IK Hakarpspojkarna 00:31:31 21,83
7 Eric Roller Järfälla OK 00:32:21 24,37
8 Patrik Rosén Växjö OK 00:32:42 25,44
9 Mats Nylund Bredaryds SOK 00:33:28 27,77
10 Sven Lundgren Växjö OK 00:33:37 28,23
11 Martin Johansson OK Ravinen 00:33:42 28,48
12 Mikael Westerberg OK Kolmården 00:34:00 29,39
14 Jonas Persson Torsås OK 00:34:42 31,52
16 Magnus Rajan IFK Lidingö SOK 00:36:23 36,65
17 Ulf Lindqvist Östersunds OK 00:36:41 37,56
19 Bo Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:36:50 38,02
20 Lars Wistedt Boxholm-Mjölby OL 00:36:58 38,43
22 Jan-Olof Bogren Sundbybergs IK 00:37:43 40,71
23 Anders Lillieström OK Roxen 00:37:59 41,52
24 Per Franzén OK Södertörn 00:39:52 47,25
25 Mats Bern Snättringe SK 00:40:52 50,30
26 Jörgen Hector Snättringe SK 00:41:59 53,70
28 Stefan Johansson Bredaryds SOK 00:42:37 55,63
29 Per Kallhauge Snättringe SK 00:42:44 55,98
31 Thomas Calleberg Snättringe SK 00:43:44 59,03
32 Hans Olsén Sundbybergs IK 00:43:56 59,64
35 Per Carlsson Nyköpings OK 00:44:30 61,36
36 Bo Lauri Snättringe SK 00:44:36 61,66
37 Erik Norin Sundsvalls OK 00:45:11 63,44
38 Peter Wilhelmsson Karlskrona SOK 00:45:31 64,46
39 Stefan Svensson Bredaryds SOK 00:45:36 64,71
40 Björn Olofsson OK Storsjön 00:45:46 65,22
41 Matz Andersson Lesjöfors SK 00:46:04 66,13
42 Joakim Persson Haninge SOK 00:48:29 73,49
43 Stefan Eriksson OK Älgen 00:49:05 75,31
44 Nils Eklöw OK Södertörn 00:49:08 75,47
45 Olle Sjöfors OK Älme 00:49:13 75,72
46 Nils Eriksson Väsby OK 00:49:16 75,87
47 Jonas Nylund Centrum OK 00:49:19 76,02
48 Björn Svensson OK Djerf 00:49:41 77,14
49 Tomas Bäck Trosabygdens OK 00:49:55 77,85
50 Anders Jonsson IK Vikings OK 00:50:22 79,22
51 Göran Nord Sol Tranås 00:52:40 86,22
52 Per Wolgast Snättringe SK 00:53:05 87,49
53 Mattias Berglund Bromma-Vällingby SOK 00:53:46 89,57
55 Torulf Bäckman Frösö IF 00:58:41 104,54
56 Eric Huijsers Hammarby IF OF 00:58:53 105,15
58 Ola Jönsson OK Vilse 87 01:05:22 124,89
59 Anders Holmqvist Snättringe SK 01:06:41 128,90
60 Johan Malm OK Kolmården 01:06:58 129,76
61 Mats Johansson Sundsvalls OK 01:07:56 132,70
Stefan Martelius Attunda OK
Mats Söderberg Kalmar OK
Jan Carlsson Söders-Tyresö
Anders Johansson NAIS Orienteringsklubb

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF