Svenska Orienteringsförbundet

JVM-test, lång - H17-20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isac von Krusenstierna OK Kåre 01:08:32 3,12
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 01:08:32 3,12
3 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 01:08:51 3,47
4 Emil Auselius Bredaryds SOK 01:08:57 3,58
5 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 01:09:58 4,72
6 Jesper Svensk Stora Tuna OK 01:10:13 5,00
7 Andreas Uller Kils OK 01:10:26 5,25
8 Felix Axelsson Markbygdens OK 01:10:46 5,62
9 Oscar Johansson Karlskrona SOK 01:11:17 6,20
10 Axel Granqvist OK Ravinen 01:11:50 6,82
11 Simon Larsson OK Hällen 01:12:13 7,25
12 Gustav Runefors Växjö OK 01:12:19 7,36
13 Johan Langerak Järfälla OK 01:12:33 7,62
14 Ludvig Ek Nyköpings OK 01:12:54 8,01
15 August Mollén OK Denseln 01:13:24 8,57
16 Erik Herne OK Ravinen 01:13:26 8,61
17 Simon Imark Tullinge SK 01:13:38 8,83
18 Elias Tidevall Skogsluffarnas OK 01:13:45 8,96
19 Erik Hannrup IF Thor 01:14:12 9,47
20 Jesper Lidmar Snättringe SK 01:14:28 9,77
21 Nils Hammaräng Grip OK Orion 01:14:37 9,93
22 Oliwer Lundberg Freidig 01:14:58 10,33
23 Victor Hansson Jönköpings OK 01:16:16 11,78
24 Lukas Lundgren Växjö OK 01:16:17 11,80
25 Philip Carlsson Nyköpings OK 01:17:20 12,98
26 Oskar Edvardsson Järfälla OK 01:18:05 13,82
28 Victor Imark Tullinge SK 01:18:30 14,29
29 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 01:18:35 14,38
30 Joar Hertin IK Hakarpspojkarna 01:19:59 15,95
31 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 01:20:02 16,00
32 Filip Bengtsson OK Orion 01:20:17 16,28
33 Hugo Lillieström OK Roxen 01:20:32 16,56
34 Lukas Katvala Karlskrona SOK 01:20:33 16,58
35 Lukas Olm Kils OK 01:20:57 17,03
36 Viktor Skoog Kils OK 01:21:33 17,70
37 Isac Ericsson Växjö OK 01:21:34 17,72
38 Leo Johansson OK Kolmården 01:22:01 18,23
39 Emil Pettersson Karlskrona SOK 01:22:07 18,34
40 Marcus Carlsson IF Hagen 01:22:30 18,77
41 Simon Harden FK Boken 01:23:34 19,96
42 Gustav Olsson OK Orion 01:24:16 20,75
43 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 01:24:42 21,23
44 Simon Frisk Järla Orientering 01:25:38 22,28
45 Felix Persson Haninge SOK 01:26:18 23,03
46 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 01:28:16 25,23
47 Filip Trofast Bredaryds SOK 01:28:25 25,40
48 Samuel Pihlström OK Landehof 01:28:51 25,88
49 Carl Carlsson Nyköpings OK 01:29:53 27,04
50 Hannes Svahn OK Ravinen 01:30:24 27,62
51 Axel Olsson IF Hagen 01:32:18 29,75
52 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 01:35:16 33,07
53 Andreas Jonsson OK Orion 01:36:12 34,12
54 Victor Sadarangani Järla Orientering 01:38:18 36,47
55 Walter Lagerhäll Rehns BK 01:38:29 36,68
Linus Kristiansson Trollhättans SOK
Benjamin Näslund Skogslöparna
Oskar Forsberg Tullinge SK
Anton Silier Järfälla OK
Jonas Wepfer Karlskrona SOK
Albin Falk Nyköpings OK
Jonas Andersson OK Roxen
Oscar Modig OK Pan-Kristianstad

Annonser