Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #3, lång (WRE), med Klåverödsdubbeln - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 01:18:38 7,06
2 Ida Øbro OK Orion 01:19:50 8,06
3 Johanna Börjesson Eriksson Storviks IF 01:21:05 9,09
4 Lisa Jonsson-Nordin Skåneslättens OL 01:21:16 9,24
5 Vilma Von Krusenstierna OK Kåre 01:21:22 9,32
6 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 01:21:49 9,70
8 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 01:24:04 11,56
9 Emma Hagrot Täby OK 01:24:10 11,64
10 Moa Hansson Bredaryds SOK 01:26:32 13,60
11 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 01:26:44 13,76
12 Klara Axelsson Eksjö SOK 01:27:21 14,27
13 Saga Sander OK Milan 01:27:23 14,30
14 Hanna Mårtensson Göteborg-Majorna OK 01:27:38 14,51
15 Hanna Hänström OK Ravinen 01:29:17 15,87
16 Lisa Johansson OK Tranan 01:29:35 16,12
17 Lisa Berggren OK Kolmården 01:31:08 17,40
18 Jennie Börjesson Eriksson Storviks IF 01:31:14 17,49
19 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 01:31:35 17,78
20 Klara Djerf Lerums SOK 01:32:16 18,34
21 Kristina Tedhamre Snättringe SK 01:33:27 19,32
22 Jenny Wegebro Sundsvalls OK 01:33:46 19,58
23 Rebecca Waldenfjord OK Ravinen 01:34:09 19,90
24 Fanny Sundblad Eksjö SOK 01:34:39 20,31
25 Ida Kristiansson Trollhättans SOK 01:34:54 20,52
26 Emma Pettersson OK Roxen 01:35:28 20,99
27 Maria Eriksson Eds SK 01:35:43 21,19
28 Jonna Jungåker Sundsvalls OK 01:36:19 21,69
29 Sofie Josefsson OK Pan-Kristianstad 01:36:30 21,84
30 Alice Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 01:36:56 22,20
31 Vilma Karlsson Snättringe SK 01:38:10 23,22
32 Hanna Kjellin Forsa OK 01:39:09 24,03
33 Elise Josefsson OK Pan-Kristianstad 01:39:17 24,15
34 Tone Albrektsson OK Ravinen 01:39:55 24,67
35 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 01:40:00 24,74
36 Ronja Jungåker OK Kåre 01:40:19 25,00
37 Sofia Westin Vittjärvs IK 01:40:27 25,11
38 Alice Aroneng Hestra IF 01:45:27 29,25
39 Klara Andersson OK Pan-Kristianstad 01:46:18 29,95
40 Elin Wihlborg OK Gynge 01:46:30 30,11
41 Ellen Skoog OK Hammaren 01:50:32 33,45
42 Amanda Karlsson OK Ravinen 01:50:35 33,49
43 Sofia Klasson Hestra IF 01:51:17 34,07
45 Johanna Rundqvist OK Nackhe 01:52:52 35,38
46 Moa Westblad OK Ravinen 01:53:10 35,63
47 Johanna Gustås Linköpings OK 01:53:48 36,15
48 Alice Hultin OK Löftan 01:55:13 37,33
49 Stina Eriksson Jönköpings OK 01:59:43 41,05
Tova Hermodsson Lunds OK
Emma Djerf Lerums SOK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr