Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #4, medel (WRE), med Klåverödsdubbeln - H20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isac von Krusenstierna OK Kåre 00:29:46 2,60
2 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 00:29:52 2,86
3 Simon Imark Tullinge SK 00:31:07 6,06
4 Andreas Uller Kils OK 00:31:45 7,68
5 Victor Imark Tullinge SK 00:31:58 8,24
6 Mathieu Perrin OK Denseln 00:32:03 8,45
7 Axel Granqvist OK Ravinen 00:32:28 9,52
8 Ludvig Ek Nyköpings OK 00:32:46 10,29
9 Oliwer Lundberg Freidig 00:32:51 10,50
10 Filip Trofast Bredaryds SOK 00:33:00 10,89
11 Jonas Andersson OK Roxen 00:33:07 11,18
12 August Mollén OK Denseln 00:33:27 12,04
12 Elias Bäcklund Ekvall Halden SK 00:33:27 12,04
14 Jonatan Gustafsson KFUM Örebro OK 00:33:42 12,68
15 Simon Larsson OK Hällen 00:33:47 12,89
16 Felix Axelsson Markbygdens OK 00:33:50 13,02
17 Lukas Lundgren Växjö OK 00:34:10 13,88
18 Oscar Johansson Karlskrona SOK 00:34:11 13,92
19 Jannis Bonek OK Linné 00:34:18 14,22
20 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:34:20 14,30
20 Carl Carlsson Nyköpings OK 00:34:20 14,30
22 Oskar Edvardsson Järfälla OK 00:34:43 15,28
23 Andreas Jonsson OK Orion 00:34:53 15,71
24 Erik Herne OK Ravinen 00:35:13 16,57
25 Emil Karlsson Hestra IF 00:35:24 17,04
26 Victor Helgesson Hestra IF 00:35:28 17,21
26 Henning Sjökvist Stora Tuna OK 00:35:28 17,21
28 Oreste Garbani Eksjö SOK 00:35:44 17,89
29 Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:36:04 18,74
30 Olle Grywenz OK Linné 00:36:09 18,96
30 Hugo Lillieström OK Roxen 00:36:09 18,96
32 Otto Stuhlhofer OK Landehof 00:36:14 19,17
34 Nils Hammaräng Grip OK Orion 00:36:27 19,73
35 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 00:36:42 20,37
36 Oskar Forsberg Tullinge SK 00:36:44 20,45
37 Albin Andersson Tullinge SK 00:36:48 20,62
38 Arvid Claesson Jönköpings OK 00:36:55 20,92
39 Johan Olson IK Uven 00:37:28 22,33
40 Olof Skoglund Kils OK 00:37:58 23,61
41 Fritjof Axelsson FK Göingarna 00:38:03 23,83
42 Emil Grehn OK Rodhen 00:38:12 24,21
43 Axel Halvarsson Karlskrona SOK 00:38:19 24,51
45 Hugo Eriksson OK Nolaskogsarna 00:39:14 26,86
46 Johan Persson Attunda OK 00:39:24 27,29
48 Gustav Öhgren OK Kåre 00:39:44 28,14
49 Olle Hedman IF Hagen 00:39:49 28,35
50 Pontus Lindblom OK Roxen 00:40:09 29,21
51 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:40:15 29,46
52 Fredrik Johansson OK Nackhe 00:40:40 30,53
53 Hugo Dalhammer OK Roxen 00:41:10 31,81
54 Emil Pettersson Karlskrona SOK 00:41:15 32,03
55 Albin Alsiö IF Hagen 00:41:19 32,20
56 Isak Hertin IK Hakarpspojkarna 00:41:32 32,75
57 Olle Sörqvist Markbygdens OK 00:41:46 33,35
58 Erik Winbladh Karlskrona SOK 00:41:48 33,44
59 Benjamin Sturek SOK Viljan 00:42:15 34,59
60 David Risberg Kils OK 00:42:19 34,76
61 Hampus Nyström IF Hagen 00:42:30 35,23
62 Mårten Olsson Gävle OK 00:43:44 38,39
64 Tobias Karlsson Snättringe SK 00:44:52 41,29
65 Carl Holmberg IF Hagen 00:46:40 45,91
66 Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna 00:46:45 46,12
67 Oscar Stomberg IF Hagen 00:47:25 47,83
68 Viktor Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:47:28 47,96
69 Erik Olsson Gävle OK 00:47:55 49,11
70 Albin Larsson Gotlands Bro OK 00:50:04 54,62
72 Hugo Lindbärg OK Södertörn 00:51:42 58,81
Georg Gröll Eksjö SOK
Robin Salén Bergnäsets AIK
Simon Schuster IFK Lidingö SOK
Oskar Enges Attunda OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF