Hallands 3-dagars etapp 1, medel - D14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Moa Birkebæk
|
Stora Tuna OK |
00:23:17 |
21,21 |
|
2 |
Emma Zettervall
|
Karlskrona SOK |
00:26:37 |
32,64 |
|
3 |
Lovis Bergstrand
|
Brattås CK |
00:26:44 |
33,04 |
|
4 |
Elina Reinholdsson
|
OK Alehof |
00:27:00 |
33,95 |
|
6 |
Hanna Alsiö
|
IF Hagen |
00:27:58 |
37,27 |
|
7 |
Maja Karmstig
|
FK Friskus-Varberg |
00:28:04 |
37,61 |
|
8 |
Lisa Swartz
|
OK Orion |
00:28:09 |
37,90 |
|
10 |
Ebba Thern
|
OK Skogshjortarna |
00:29:07 |
41,21 |
|
11 |
Stina Andersson
|
Anderstorps OK |
00:30:03 |
44,41 |
|
12 |
Sandra Ling
|
IK Hakarpspojkarna |
00:30:10 |
44,81 |
|
13 |
Asta Törnkvist
|
Anderstorps OK |
00:30:57 |
47,50 |
|
14 |
Tuva Östangård
|
Gamleby OK |
00:31:04 |
47,90 |
|
15 |
Moa Bergqvist
|
Korsnäs IF OK |
00:32:04 |
51,33 |
|
16 |
Maja Graad
|
IF Rigor |
00:32:07 |
51,50 |
|
17 |
Ellen Toll
|
OK Njudung |
00:33:05 |
54,81 |
|
18 |
Martina Niklasson
|
Växjö OK |
00:34:49 |
60,76 |
|
19 |
Elsa Moqvist
|
Lerums SOK |
00:35:46 |
64,01 |
|
20 |
Marta Törnström
|
FK Friskus-Varberg |
00:35:59 |
64,76 |
|
21 |
Lisa Östensson
|
OK Tranan |
00:36:01 |
64,87 |
|
22 |
Matilda Asp
|
IFK Göteborg Orientering |
00:37:27 |
69,79 |
|
23 |
Maja Lindén
|
Växjö OK |
00:37:42 |
70,64 |
|
24 |
Elin Axelsson
|
Mullsjö SOK |
00:38:29 |
73,33 |
|
25 |
Linda Sahlin
|
Nässjö OK |
00:39:48 |
77,84 |
|
26 |
Hilda Petersson
|
Växjö OK |
00:41:12 |
82,65 |
|
28 |
Clara Adolfsson
|
Anderstorps OK |
00:42:39 |
87,62 |
|
29 |
Lilly Christie
|
Snättringe SK |
00:43:11 |
89,45 |
|
30 |
Vera Elfström
|
OK Orinto |
00:43:18 |
89,85 |
|
31 |
Ebba Kolmodin
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:43:45 |
91,39 |
|
33 |
Linnea Solvang Stagg
|
OK Skogsvargarna |
00:44:35 |
94,25 |
|
34 |
Ida Andersson
|
OK Löftan |
00:45:03 |
95,85 |
|
36 |
Agnes Thulin
|
Kungälvs OK |
00:48:23 |
107,28 |
|
37 |
Smilla Lennartsson
|
Nässjö OK |
00:50:45 |
115,39 |
|
38 |
Elsie Gerhardt
|
Brattås CK |
00:50:54 |
115,91 |
|
40 |
Emma Emanuelsson
|
OK Tranan |
00:53:32 |
124,94 |
|
42 |
Linna Nyberg
|
IFK Göteborg Orientering |
01:00:42 |
149,51 |
|
43 |
Amanda Ström Eckerlid
|
Sävedalens AIK |
01:02:18 |
155,00 |
|
44 |
Ella Nilsson
|
Halmstad OK |
01:02:19 |
155,05 |
|
45 |
Emilia Sandin
|
OK Skärmen |
01:04:30 |
162,54 |
|
46 |
Felicia Sandin
|
OK Skärmen |
01:14:25 |
196,55 |
|
47 |
Jennifer Stigsson
|
Trollhättans SOK |
01:21:17 |
220,09 |