Svenska Orienteringsförbundet

Stockholms City Cup, #1 - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:21:34 13,94
2 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:21:46 14,60
3 Amelie Rajan IFK Lidingö SOK 00:22:52 18,27
4 Sofia Ivers Attunda OK 00:22:55 18,43
5 Sara Möller OK Södertörn 00:23:02 18,82
6 Matilda Lindh Sundbybergs IK 00:23:26 20,15
7 Hedda Röstin OK Ravinen 00:23:49 21,43
8 Nina Persson Haninge SOK 00:23:56 21,82
9 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:24:02 22,15
10 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 00:24:24 23,38
11 Emma Almgren OK Ravinen 00:24:42 24,37
12 Lovisa Hambäck Långhundra IF 00:24:57 25,21
13 Ester Andersson OK Södertörn 00:25:13 26,10
14 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:25:15 26,21
15 Ida Hänström Täby OK 00:25:23 26,65
16 Lisa Thunell IFK Lidingö SOK 00:25:24 26,71
17 Hillevie Svärd Strängnäs-Malmby OL 00:25:30 27,04
18 Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL 00:26:14 29,48
19 Åsa Sundström Järla Orientering 00:26:18 29,71
20 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:26:25 30,09
21 Sara Hede Södertälje-Nykvarn OF 00:26:28 30,26
22 Agnes Damberg IFK Lidingö SOK 00:26:30 30,37
23 Lisa Heldt Södertälje-Nykvarn OF 00:27:15 32,87
24 Ella Karlsson Snättringe SK 00:27:27 33,54
25 Ella Broquist IFK Lidingö SOK 00:27:40 34,26
26 Agnes Weiss Långhundra IF 00:27:47 34,65
27 Nora Lundin Skogsluffarnas OK 00:28:22 36,59
28 Johanna Almgren OK Ravinen 00:29:03 38,87
29 Therese Nilsson OK Österåker 00:29:29 40,31
30 Katja Leickt Tullinge SK 00:29:34 40,59
31 Sofia Edvardsson Järfälla OK 00:29:56 41,81
32 Alva Bladh Tullinge SK 00:30:25 43,42
33 Cecilia Hector Snättringe SK 00:30:31 43,75
34 Emma Bellander Gustavsbergs OK 00:30:32 43,81
35 Alma Hellström Attunda OK 00:30:34 43,92
36 Malin Hansson Täby OK 00:30:40 44,25
37 Ellinor Hamberg Järfälla OK 00:31:03 45,53
38 Emilia Nilsson Gustavsbergs OK 00:31:14 46,14
39 Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö 00:31:39 47,53
40 Maja Sandvik Attunda OK 00:33:11 52,64
41 Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:35:10 59,25
42 Louise Lindell Gustavsbergs OK 00:52:29 116,94

Annonser

Bagheera