Swedish Orienteering Federation

Stockholms City Cup, #1 - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Ida Österberg Gustavsbergs OK 00:14:40 29.47
2 Wilma Leickt Tullinge SK 00:14:45 29.97
3 Kerstin Åberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:14:47 30.17
4 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:14:49 30.37
5 Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:15:00 31.46
6 Fredrika Nordquist Täby OK 00:15:41 35.53
7 Ebba Kolmodin Tumba-Mälarhöjden OK 00:15:45 35.93
8 Märta Södervall Tullinge SK 00:15:53 36.72
9 Linn De Boussard IFK Enskede 00:16:34 40.79
9 Miia Roller Järfälla OK 00:16:34 40.79
12 Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK 00:16:56 42.98
13 Ida Hellström Attunda OK 00:17:06 43.97
14 Jenny Göstas Källman Söders-Tyresö 00:17:10 44.37
15 Liv Herne Tumba-Mälarhöjden OK 00:17:26 45.96
16 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:17:33 46.65
17 Alva Lidström Lauri Snättringe SK 00:17:36 46.95
18 Elin Wolgast Snättringe SK 00:17:41 47.45
19 Lovisa Lindqvist IFK Enskede 00:17:42 47.55
20 Vilma Nilsson Attunda OK 00:18:02 49.53
21 Sonja Ahlquist Järla Orientering 00:18:21 51.42
22 Sandra Valjus IFK Lidingö SOK 00:19:04 55.69
23 Emilia Bergman Tullinge SK 00:19:07 55.99
24 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:19:12 56.48
25 Felicia Strindér IFK Enskede 00:19:15 56.78
26 Maja Lilja IFK Lidingö SOK 00:19:18 57.08
27 Emma Norin Söders-Tyresö 00:19:33 58.57
28 Klara Junegard Tullinge SK 00:19:56 60.85
29 Bella Pedersen Järfälla OK 00:20:01 61.35
30 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:20:06 61.85
31 Ella Servin Långhundra IF 00:20:11 62.34
32 Isabel Unnerud Långhundra IF 00:20:19 63.14
33 Malin Strömqvist Attunda OK 00:20:26 63.83
34 Selma Carlson Bromma-Vällingby SOK 00:20:56 66.81
35 Nova Matthews Tullinge SK 00:21:25 69.69
36 Sara Sundqvist Långhundra IF 00:21:27 69.89
37 Moa Fröstadius Sundbybergs IK 00:21:55 72.67
38 Märta Sandvik Attunda OK 00:22:52 78.33
39 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 00:23:21 81.21
40 Fanny Sundberg Tullinge SK 00:24:08 85.88
41 Alva Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK 00:24:51 90.15
42 Ebba Hörling Sundbybergs IK 00:24:55 90.55
43 Vendela Rundström OK Ravinen 00:25:26 93.63
44 Alexandra Stål Södertälje-Nykvarn OF 00:25:50 96.01
45 Sara Granholm Järfälla OK 00:26:25 99.48
46 Lilly Christie Snättringe SK 00:29:02 115.08
47 Madeleine Granath Väsby OK 00:31:51 131.86
48 Emma Alm Järfälla OK 00:33:32 141.89
49 Emma Hallendal IFK Enskede 00:34:27 147.35
50 Klara Skuncke Täby OK 00:38:55 173.97
Elisabeth Larsson OK Södertörn
Lina Torbiörnsson Järla Orientering

Advertisements

Bagheera