Svenska Orienteringsförbundet

Järfälla OK - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Kristin Löfgren Johansen IFK Mora OK 00:30:29 5,88
2 Ausrine Kutkaite IFK Lidingö SOK 00:31:30 8,01
3 Natalia Gemperle Alfta-Ösa OK 00:31:47 8,60
4 Hilda Forsgren OK Linné 00:32:07 9,30
5 Annika Billstam OK Linné 00:32:47 10,70
6 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 00:33:20 11,85
6 Sofia Lönnkvist Tullinge SK 00:33:20 11,85
8 Anna Ställberg Tullinge SK 00:33:26 12,06
9 Stina Haraldsson Järla Orientering 00:33:32 12,27
10 Jessica Tullie Domnarvets GOIF 00:33:45 12,72
11 Elin Hemmyr Skantze Järla Orientering 00:33:57 13,14
12 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 00:34:24 14,08
13 Jenny Eriksson OK Kåre 00:35:32 16,46
14 Ekaterina Nikitina Rehns BK 00:35:56 17,29
14 Ylva Kindlundh Alfta-Ösa OK 00:35:56 17,29
16 Rebecka Olsson OK Linné 00:36:05 17,61
17 Anna Mårsell Stora Tuna OK 00:36:10 17,78
18 Anastasiia Borovkova Rehns BK 00:36:19 18,10
19 Johanna Lindberg Rehns BK 00:36:29 18,45
20 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 00:36:38 18,76
21 Ekaterina Ryazanova Rehns BK 00:36:49 19,15
22 Annika Östman Domnarvets GOIF 00:36:53 19,29
22 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:36:53 19,29
24 Julia Davidsson Ärla IF 00:37:10 19,88
25 Johanka Simkova IFK Mora OK 00:37:14 20,02
26 Kate Morrison OK Linné 00:37:29 20,54
27 Kristina Aneland OK Ravinen 00:37:37 20,82
28 Sara Johansson Domnarvets GOIF 00:38:13 22,08
29 Erica Edman Rehns BK 00:38:18 22,25
30 Matilda Andersson OK Kåre 00:38:31 22,71
31 Sofia Persson Snättringe SK 00:38:39 22,99
32 Elin Dahlstedt Tysk OK Kåre 00:38:52 23,44
33 Sara Lundsten Sundsvalls OK 00:38:57 23,61
34 Jenny Westerbergh Rasbo IK 00:39:05 23,89
35 Jenny Wegmüller OK Rodhen 00:40:07 26,06
36 Synnøve Bråten IFK Lidingö SOK 00:40:59 27,87
37 Stina Nilsson Umeå OK 00:41:27 28,85
38 Teklè Gvildyte OK Roslagen 00:41:35 29,13
39 Lisa Johansson OK Rodhen 00:41:39 29,27
40 Fay Walsh OK Linné 00:41:49 29,62
41 Lovisa Larsson OK Linné 00:41:58 29,93
42 Emilia Engel OK Ravinen 00:42:48 31,68
43 Elina Mikaelsson OK Nolaskogsarna 00:43:05 32,27
44 Elisa Hamelius OK Linné 00:43:42 33,57
45 Sara Bengtsson Långhundra IF 00:43:43 33,60
46 Sandra Näslund Västerås SOK 00:43:57 34,09
47 Barbora Pijáková IFK Lidingö SOK 00:44:18 34,82
48 Inga Kazlauskaité OK Roslagen 00:46:00 38,38
49 Lena Öhman Centrum OK 00:46:01 38,42
50 Mariya Khimochkina Snättringe SK 00:46:06 38,59
51 Rasa Engstedt OK Linné 00:46:18 39,01
52 Josefin Mikaelsson OK Nolaskogsarna 00:47:25 41,35
53 Kristin Boman Gävle OK 00:49:13 45,12
54 Åsa Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK 00:49:28 45,65
55 Anna Ek OK Ravinen 00:51:00 48,86
56 Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK 00:52:14 51,44
57 Johanna Ragvald OK Linné 00:53:21 53,78
58 Maria Johannesson Solna OK 01:03:05 74,17
59 Embla Morast Haninge SOK 01:05:22 78,95
Agnes Adolfsson Eksjö SOK
Elin Thyr Centrum OK
Hedwig Haas Sundsvalls OK

Annonser

Bagheera