Svenska Orienteringsförbundet

Järfälla OK - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Stenebo Attunda OK 00:17:54 24,30
2 Edvin Nilsson Långhundra IF 00:21:09 42,09
3 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:23:06 52,77
4 Elias Westerbergh Rasbo IK 00:23:26 54,59
5 Otto Timby Umeå OK 00:24:01 57,78
6 Axel Gidlund OK Linné 00:24:27 60,16
7 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:24:49 62,16
8 Wille Söderqvist OK Kåre 00:25:08 63,90
9 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 00:25:44 67,18
10 Olle Dalin OK Kåre 00:26:16 70,10
11 Hugo Lindskog OK Ravinen 00:26:17 70,19
12 Jacob Henriksson Rånäs OK 00:26:25 70,92
13 Elis Ivers Attunda OK 00:26:29 71,29
14 Simon Lundell OK Österåker 00:27:12 75,21
15 Melker Palm Järfälla OK 00:27:19 75,85
16 Simon Nordlander Sundsvalls OK 00:27:23 76,21
17 Noa Berglund Täby OK 00:27:36 77,40
18 Erik Lundquist OK Ravinen 00:27:49 78,58
19 Viktor Sone Attunda OK 00:27:57 79,31
20 Ludvig Svahn Lind Tumba-Mälarhöjden OK 00:28:14 80,86
21 Joel Wallner Attunda OK 00:28:37 82,96
22 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:29:00 85,06
23 Mattias Larsson Sundsvalls OK 00:29:39 88,62
24 Åke Falkenström Skogsluffarnas OK 00:30:55 95,55
25 Gustav Lyckebäck Sigtuna OK 00:31:04 96,37
26 Björn Renner OK Södertörn 00:31:07 96,65
27 Axel Andersson IF Thor 00:32:22 103,49
28 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 00:32:46 105,68
29 Malte Albinsson OK Österåker 00:33:09 107,78
30 Emil Franzén Sundbybergs IK 00:33:11 107,96
31 Olle Synnermark Skogsluffarnas OK 00:33:54 111,88
32 Emil Helander Tullinge SK 00:34:37 115,80
33 Gustaf Hofstedt Täby OK 00:34:45 116,53
34 Axel Balck Täby OK 00:34:57 117,63
35 Jannick Karlsson Brabie Järfälla OK 00:34:58 117,72
36 August Göras Leksands OK 00:35:11 118,91
37 Anton Mörkfors Järfälla OK 00:35:33 120,91
38 Hugo Nordlander Sundsvalls OK 00:36:07 124,02
39 Justus Arenander Skarpnäcks OL 00:36:24 125,57
40 Elias Ljungdell Täby OK 00:37:22 130,86
41 Hugo Sjölander Täby OK 00:37:37 132,23
42 Filip Lindqvist Täby OK 00:39:54 144,72
43 Marcus Grunder Järfälla OK 00:40:23 147,37
44 Noah Santalius Väsby OK 00:41:44 154,76
45 Victor Ljungström Järfälla OK 00:41:51 155,40
46 Edvin Wollbrand OK Ravinen 00:42:52 160,96
47 Ludvig Ferdman Tullinge SK 00:45:59 178,02
48 Elis Liukkonen Sundsvalls OK 00:46:54 183,04
49 Erik Wällstedt Järfälla OK 00:47:45 187,69
50 Axel Wikner OK Österåker 00:47:59 188,97
51 Axel Trofast Tullinge SK 00:51:56 210,59
52 Marcus Barboza Attunda OK 00:55:13 228,56
53 Birger Norman Sundbybergs IK 01:02:20 267,52
54 Emil Funemyr Bromma-Vällingby SOK 01:08:27 300,00
Jesper Åkesson Järfälla OK
Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK
Olle Thimberg Söders-Tyresö
Olov Norin Sundsvalls OK
Arvid Hammarbäck Skogsluffarnas OK

Annonser

Bagheera