Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 1, lång - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lovisa Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:25:49 53,81
2 Minna Palm IK Hakarpspojkarna 00:27:00 58,93
3 Aprilia Cinthio Skåneslättens OL 00:30:18 73,22
4 Linn Enbom Vänersborgs SK 00:30:24 73,66
5 Julia Gustafsson KFUM Örebro OK 00:31:04 76,54
6 Cajsa Alenius Nyköpings OK 00:31:13 77,19
7 Andrea Enbom Vänersborgs SK 00:31:16 77,41
8 Linnéa Edvardsson Eksjö SOK 00:31:54 80,15
9 Lina Uller Kils OK 00:32:28 82,60
10 Wilma Mårtensson OK Ravinen 00:32:39 83,40
11 Alva Hagelberg Eksjö SOK 00:33:38 87,66
12 Ingrid Johansson Sundbybergs IK 00:33:42 87,94
13 Ella Laine Degerfors OK 00:34:12 90,11
14 Emelie Djerf Garphyttans IF 00:34:19 90,62
15 Hilda Bohman Hellas Orientering 00:35:00 93,57
16 Elvira Skobe Kalmar OK 00:35:18 94,87
16 Sara Ljungqvist Lunds OK 00:35:18 94,87
18 Alice Röken Täby OK 00:35:43 96,68
19 Maja Falk Sundbybergs IK 00:35:57 97,69
20 Maja Thimberg Söders-Tyresö 00:36:02 98,05
21 Signe Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:36:19 99,28
22 Irma Frisell Boxholm-Mjölby OL 00:36:29 100,00
23 Ella Lindqvist Täby OK 00:36:39 100,72
24 Izabella Ljungberg OK Tyr 00:36:51 101,58
25 Miriam Gustafsson Trosabygdens OK 00:36:57 102,02
26 Matilda Söderberg OK Skogsfalken 00:37:08 102,81
27 Klara Pettersson Åmåls OK 00:37:14 103,24
28 Ella Jacobson OK Tor 00:38:00 106,56
29 Isabella Holm OK Djerf 00:38:12 107,43
30 Elin Axelsson Lerums SOK 00:38:27 108,51
31 Fia Andersson Hagaby GoIF Örebro 00:39:09 111,54
32 Felicia Gustafsson OK Njudung 00:39:10 111,62
33 Sanna Sigvardson Bredaryds SOK 00:39:36 113,49
34 Ida Andersson Vänersborgs SK 00:39:40 113,78
35 Clara Lövgärd OK Alehof 00:40:09 115,87
36 Elin Doering Garphyttans IF 00:40:18 116,52
37 Alma Hallsten Täby OK 00:40:56 119,27
38 Saga Rydberg Umeå OK 00:42:02 124,03
39 Cecilia Eriksson OK Milan 00:42:16 125,04
40 Saga Palmertz Helsingborgs SOK 00:42:24 125,62
41 Lisa Malm KFUM Örebro OK 00:42:48 127,35
42 Ella Kruse KFUM Örebro OK 00:44:11 133,34
43 Alva Larsson OK Linné 00:44:49 136,08
44 Elsa Gustafsson OK Tylöskog 00:44:55 136,51
45 My Wallenborg Lunds OK 00:44:57 136,66
46 Filippa Guttke Nyköpings OK 00:45:12 137,74
47 Johanna Kleist Boxholm-Mjölby OL 00:45:38 139,62
48 Elsa Tunblad Mälarö SOK 00:46:01 141,28
49 Lovisa Eliasson FK Friskus-Varberg 00:46:28 143,23
49 Nellie Bolin Tullinge SK 00:46:28 143,23
51 Amanda Bäck Arboga OK 00:46:45 144,45
52 Evanna Johansson OK Njudung 00:48:05 150,23
53 Tilda Malmström Tjalve IF Norrköping 00:49:02 154,34
54 Emma Persson Halmstad OK 00:49:41 157,16
55 Maja Sjödin OK Tisaren 00:49:52 157,95
56 Lova Johansson FK Friskus-Varberg 00:50:47 161,92
57 Lina Ahlstedt Åmåls OK 00:51:44 166,03
58 Penny Haglund Lindebygdens OK 00:53:22 173,10
59 Wilda Lundqvist Mälarö SOK 00:53:34 173,97
60 Tyra Stalebrant Gamleby OK 00:55:46 183,50
61 Julia Abaji Eksjö SOK 00:56:52 188,26
62 Sofia Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:58:07 193,67
63 Joline Petri OK Djerf 00:59:50 201,11
64 Emilia Mellegård Lidköpings VSK 01:00:28 203,85
65 Smilla Thomasson FK Göingarna 01:00:51 205,51
66 Emma Lindgren NAIS Orienteringsklubb 01:03:00 214,82
67 Paulina Alzén Gustavsbergs OK 01:03:30 216,98
68 Frida Emilsson FK Åsen 01:05:18 224,78
69 Julie Casselsjö OK Kolmården 01:07:17 233,37
70 Emelie Holmström Täby OK 01:07:19 233,51
71 Tilda Kindlund OK Tyr 01:08:31 238,71
72 Linnea Stéen Helsingborgs SOK 01:12:55 257,76
73 Alva Widegren Mälarö SOK 01:14:53 266,28
74 Sanna Kallin KFUM Örebro OK 01:20:39 291,25
75 Alice Ettling Skogspojkarnas OK 01:30:43 300,00
Edith Holmstrand OK Landehof
Saga Sehler OK Kolmården
Smilla Reuterås Tjalve IF Norrköping
Hilda Brantvall OK Denseln

Annonser

OOCup 2022