Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 1, lång - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Felicia Persson Helsingborgs SOK 00:18:02 173,62
2 Bodil Johansson Sundbybergs IK 00:18:52 184,32
3 Alice Hellberg Sundbybergs IK 00:19:25 191,38
4 Lova Braam OK Denseln 00:22:16 227,98
5 Astrid Kraft Almby IK 00:22:32 231,41
6 Elin Rydström OK Skogsfalken 00:22:48 234,83
7 Emma Lindkvist Almby IK 00:24:23 255,17
8 Allis Sjödin OK Tisaren 00:25:12 265,66
9 Emma Segura KFUM Örebro OK 00:25:25 268,44
10 Ebba Frendelius IFK Lidingö SOK 00:25:33 270,15
11 Lovisa Thybeck Lindebygdens OK 00:26:22 280,64
12 Ebba Lövgärd OK Alehof 00:27:21 293,27
13 Elin Almgren Söders-Tyresö 00:27:28 294,77
13 Kajsa Bergroth Västerås SOK 00:27:28 294,77
15 Cornelia Hällås OK Löftan 00:27:40 297,34
16 Olivia Svensson FK Åsen 00:27:47 298,83
17 Ida Röken Täby OK 00:28:17 300,00
18 Molly Graad IF Rigor 00:28:47 300,00
19 Matilda Björneld Kalmar OK 00:28:58 300,00
20 Märta Lagneteg Boxholm-Mjölby OL 00:29:34 300,00
21 Tuva Andersson NAIS Orienteringsklubb 00:30:01 300,00
22 Hedda Tunblad Mälarö SOK 00:30:54 300,00
23 Erika Lindholm Boxholm-Mjölby OL 00:30:55 300,00
24 Sofia Halldin KFUM Örebro OK 00:31:10 300,00
25 Julia Holmström Täby OK 00:31:16 300,00
26 Greta Sandvik Attunda OK 00:31:23 300,00
27 Elsa Korall Motala AIF OL 00:32:24 300,00
28 Agnes Paulsson OK Löftan 00:33:39 300,00
29 Dagny Iko Täby OK 00:33:42 300,00
30 Edith Bergenfur Skattkärrs SOK 00:34:30 300,00
31 Lovisa Pihel OK Tisaren 00:35:51 300,00
32 Julia Ekdahl Hagaby GoIF Örebro 00:36:29 300,00
33 Irma Widehag Sundbybergs IK 00:37:10 300,00
34 Lova Jonsson Skarpnäcks OL 00:37:37 300,00
35 Gabriella Hasler Surahammars SOK 00:38:08 300,00
36 Tyra Gerdevåg Hagaby GoIF Örebro 00:40:22 300,00
37 Emilie Österberg Surahammars SOK 00:40:32 300,00
38 Nora Aldin Stora Tuna OK 00:48:39 300,00
39 Elin Karlsson OK Landehof 00:51:03 300,00
Emily Blyth Attunda OK
Maja Lyckebäck Sigtuna OK

Annonser

OOCup 2022