Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 1, lång - D50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Christina Smedberg OK Skogsfalken 00:47:24 11,25
3 Katarina Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:47:40 11,64
4 Sofia Heldt Södertälje-Nykvarn OF 00:48:11 12,40
5 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:48:49 13,32
6 Anna Folkegård Strängnäs-Malmby OL 00:55:23 22,92
7 Åsa Jellvert Göteborg-Majorna OK 00:55:35 23,21
8 Ina Skalberg Bredaryds SOK 00:57:51 26,52
9 Monica Hatlen Tullinge SK 00:59:50 29,42
10 Anneli Östberg Stora Tuna OK 01:00:24 30,24
11 Marianne Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 01:00:43 30,71
12 Monica Gustafsson Eskilstuna OL 01:00:44 30,73
13 Helena Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 01:01:09 31,34
14 Anne Bodin Almby IK 01:01:47 32,26
15 Marie Hedar OK Tor 01:02:07 32,75
16 Ann-Sofie Brink Markaryds FK 01:03:57 35,43
17 Ingrid Johansson Laholms IF OK 01:04:12 35,79
18 Ann Granqvist OK Ravinen 01:06:18 38,86
19 Yvonne Franzén Almby IK 01:06:49 39,62
20 Jeanette Larsson FK Friskus-Varberg 01:08:02 41,39
21 Eva-Lotta Löfgren Stora Tuna OK 01:08:26 41,98
22 Moni Winsnes Södertälje-Nykvarn OF 01:09:47 43,95
23 Annika Josefsson Karlskrona SOK 01:10:18 44,70
24 Gunilla Gustafsson OK Orion 01:12:14 47,53
25 Lena Malmström Tjalve IF Norrköping 01:12:15 47,55
26 Annelie Johansson OK Skärmen 01:13:29 49,35
27 Gitte Engström Linköpings OK 01:13:36 49,52
28 Anne Lindell Kalmar OK 01:14:02 50,16
29 Åsa Alsiö IF Hagen 01:14:36 50,99
30 Anna Sundberg OK Södertörn 01:18:40 56,93
31 Anna-Lena Jacobsson Degerfors OK 01:23:22 63,79
32 Ingegerd Carlsson Sundbybergs IK 01:24:32 65,49
33 Ebba Hedegård OK Kolmården 01:25:09 66,40
34 Cecilia Westström Sundbybergs IK 01:27:21 69,61
35 Ann-Charlotte Solvang OK Skogsvargarna 01:36:17 82,66
36 Ewa Sturk Waxholms OK 01:38:59 86,60
37 Annette Wigertz Långhundra IF 01:45:01 95,41
39 Lena Strömbäck Linköpings OK 02:02:47 121,37
Helen Skoog Kils OK
Pernilla Einan Köping-Kolsva OK
Eva Kappel OK Tyr
Pernilla Klemets Köping-Kolsva OK

Annonser

OOCup 2022