Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 2, medel - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:22:14 29,51
2 Viktor Jemth IF Thor 00:23:39 36,08
3 Hugo Örn KFUM Örebro OK 00:24:37 40,57
4 Adrian Sjödin IK Hakarpspojkarna 00:25:00 42,35
5 Viktor Sone Attunda OK 00:25:13 43,35
6 Hugo Lindskog OK Ravinen 00:25:36 45,13
7 Tobias Johansson OK Löftan 00:25:46 45,91
8 Måns Bergqvist Garphyttans IF 00:25:59 46,91
9 Johan Fochsen Waxholms OK 00:26:34 49,62
10 Edvin Forsberg OK Ravinen 00:27:18 53,02
11 Hannes Mogensen OK Ravinen 00:27:20 53,18
11 Odin Ek Nyköpings OK 00:27:20 53,18
13 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 00:27:23 53,41
14 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:27:42 54,88
15 Kalle Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:27:54 55,81
16 Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 00:28:04 56,58
17 Filip Lindqvist Täby OK 00:28:12 57,20
18 Wilmer Selin FK Göingarna 00:29:02 61,07
19 Simon Flankegård Tjalve IF Norrköping 00:29:18 62,30
20 Lukas Hagberg Kalmar OK 00:29:20 62,46
21 Elis Ivers Attunda OK 00:30:05 65,94
22 Olle Thimberg Söders-Tyresö 00:31:17 71,51
23 Noa Berglund Täby OK 00:31:40 73,29
24 Vidar Nettelmark Surahammars SOK 00:31:46 73,75
25 Carl-Henrik Wass OK Kolmården 00:31:52 74,22
26 Victor Hansson OK Löftan 00:32:09 75,53
27 Svante Selin FK Göingarna 00:32:19 76,30
28 Rasmus Doering Garphyttans IF 00:32:39 77,85
29 Jacob Påledal OK Roxen 00:33:22 81,18
30 Erik Lundquist OK Ravinen 00:33:25 81,41
31 Gustaf Hofstedt Täby OK 00:34:22 85,82
32 Oskar Blom OK Löftan 00:34:25 86,05
33 Edvin Ockborn Trollhättans SOK 00:34:32 86,59
34 Valle Larsson IF Thor 00:35:48 92,47
35 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:35:53 92,86
36 Martin Eriksson Annebergs GIF 00:36:41 96,57
37 Nils Swartz OK Orion 00:37:30 100,36
38 Gustav Lyckebäck Sigtuna OK 00:37:47 101,68
39 David Ryderås Waxholms OK 00:38:09 103,38
40 Emil Larsson OK Tisaren 00:38:36 105,47
41 Emil Albinsson OK Skogsfalken 00:38:39 105,70
42 Olle Malm KFUM Örebro OK 00:39:26 109,33
43 Albert Brohede OK Tyr 00:39:54 111,50
44 Filip Hatlen Tullinge SK 00:40:01 112,04
45 Albin Paulsson OK Löftan 00:40:13 112,97
46 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 00:42:18 122,64
47 Alexander Gustafsson OK Njudung 00:42:39 124,26
48 Arvid Jonforsen Hallstahammars OK 00:47:04 144,76
49 Rasmus Påledal OK Roxen 00:49:29 155,98
50 Lucas Alzén Gustavsbergs OK 00:50:34 161,00
51 Sebastian Sjöqvist OK Måsen 00:53:23 174,08
52 Felix Bergbom Söders-Tyresö 00:53:24 174,15
53 Rasmus Viberg OK Roxen 00:58:20 197,05
54 Marcus Barboza Attunda OK 01:03:10 219,48
55 Erik Bernersson OK Enen 01:04:16 224,59
56 Arvid Gunérus Surahammars SOK 01:13:23 266,90
57 Melvin Ekberg Sundbybergs IK 01:32:45 300,00
Albin Velander Surahammars SOK
Anton Velander Surahammars SOK
Linus Hallin Surahammars SOK
Noel Helmersson OK Tisaren
Olle Kullman OK Alehof

Annonser