Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 2, medel - D50

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Katarina Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:28:52 10,32
2 Anette Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:29:26 11,66
3 Sofia Heldt Södertälje-Nykvarn OF 00:30:03 13,12
4 Christina Smedberg OK Skogsfalken 00:31:08 15,68
5 Anette Palm HJS-Vansbro OK 00:33:11 20,53
6 Ina Skalberg Bredaryds SOK 00:33:31 21,32
7 Karin Svensk Stora Tuna OK 00:34:19 23,21
8 Carina Andersson FK Friskus-Varberg 00:35:22 25,70
9 Helena Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:35:38 26,33
10 Monica Hatlen Tullinge SK 00:35:57 27,08
11 Anneli Östberg Stora Tuna OK 00:36:11 27,63
12 Madeleine Limpar Attunda OK 00:36:23 28,10
13 Pernilla Hörwing OK Roxen 00:37:16 30,19
14 Ingrid Johansson Laholms IF OK 00:37:27 30,63
15 Lena Malmström Tjalve IF Norrköping 00:37:34 30,90
16 Inger Gustås Linköpings OK 00:37:53 31,65
17 Gunilla Gustafsson OK Orion 00:38:46 33,74
18 Annelie Johansson OK Skärmen 00:39:17 34,96
19 Moni Winsnes Södertälje-Nykvarn OF 00:39:35 35,67
20 Cecilia Westström Sundbybergs IK 00:39:51 36,30
21 Åsa Alsiö IF Hagen 00:40:08 36,97
22 Eva Pedersen OK Skogshjortarna 00:40:49 38,59
23 Ann Granqvist OK Ravinen 00:41:10 39,42
24 Ann-Sofie Brink Markaryds FK 00:41:34 40,37
25 Jeanette Larsson FK Friskus-Varberg 00:43:13 44,27
26 Lena Gumaelius Waxholms OK 00:43:50 45,73
27 Ann-Charlotte Solvang OK Skogsvargarna 00:44:00 46,12
28 Anne Lindell Kalmar OK 00:44:13 46,64
29 Lotta Borg Linköpings OK 00:44:35 47,50
30 Karin Torstensson Falköpings AIK OK 00:45:20 49,28
31 Ebba Hedegård OK Kolmården 00:47:37 54,68
33 Ingegerd Carlsson Sundbybergs IK 00:49:41 59,57
34 Annika Josefsson Karlskrona SOK 00:50:52 62,37
35 Anna Sundberg OK Södertörn 00:53:37 68,88
36 Eva-Lena Nilsson Nyköpings OK 00:53:49 69,35
37 Monica Carlsson Nyköpings OK 00:55:04 72,31
38 Åsa Lindh Sundbybergs IK 00:55:43 73,84
39 Ewa Sturk Waxholms OK 00:56:41 76,13
40 Anna-Karin Rytther Västerbergslagens OL 00:57:43 78,58
41 Anette Forsberg KFUM Örebro OK 00:59:09 81,97
42 Lena Strömbäck Linköpings OK 01:05:46 97,62
Gitte Engström Linköpings OK

Annonser