Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 4, medel - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Elisabeth Larsson OK Södertörn 00:27:10 23,19
2 Fredrika Nordquist Täby OK 00:28:47 28,01
3 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:28:48 28,06
4 Tuva Nylund Bredaryds SOK 00:29:07 29,00
5 Tove Vallerius Gamleby OK 00:30:01 31,68
6 Maja Graad IF Rigor 00:30:53 34,26
7 Cornelia Kindlund OK Tyr 00:30:58 34,51
8 Lisa Swartz OK Orion 00:31:06 34,91
9 Alice Johansson Finspångs SOK 00:32:04 37,79
10 Meja Alenius Nyköpings OK 00:32:13 38,24
11 Alice Olvegård FK Göingarna 00:32:32 39,18
11 Sofie Ettling Skogspojkarnas OK 00:32:32 39,18
13 Tuva Selin FK Göingarna 00:33:55 43,31
14 Lovis Hellsten Nyköpings OK 00:34:32 45,14
15 Emma Norin Söders-Tyresö 00:35:10 47,03
16 Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:36:54 52,20
17 Hanna Stalebrant Gamleby OK 00:37:04 52,70
18 Sofia Tunesson Skogspojkarnas OK 00:37:47 54,83
19 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:37:57 55,33
20 Katja Gustafsson Trosabygdens OK 00:38:34 57,17
21 Stella Rosengren Tjalve IF Norrköping 00:39:37 60,30
22 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:40:07 61,79
23 Julia Westh Mullsjö SOK 00:40:53 64,07
24 Elin Bryggar Grycksbo IF OK 00:41:39 66,36
25 Johanna Berg KFUM Örebro OK 00:43:17 71,22
26 Klara Zimmerman Tjalve IF Norrköping 00:44:48 75,75
27 Jonna Lindblad OK Djerf 00:44:54 76,04
28 Agnes Wallin Korsnäs IF OK 00:45:33 77,98
29 Ellen Toll OK Njudung 00:46:00 79,32
30 Julia Andersson OK Tor 00:46:03 79,47
31 Alice Eriksson Tjällmo-Godegårds OK 00:47:25 83,54
32 Tuva Östangård Gamleby OK 00:47:57 85,13
33 Matilda Cederberg Vänersborgs SK 00:48:01 85,33
34 Signe Schagerström Garphyttans IF 00:48:38 87,17
35 Linnea Solvang Stagg OK Skogsvargarna 00:50:01 91,29
36 Nelly Mårtensson Garphyttans IF 00:51:21 95,27
37 Matilda Wallström Sävedalens AIK 00:52:03 97,35
38 Elvira Björnberg Västerås SOK 00:52:39 99,14
39 Audrey Hansson Frölunda OL 00:53:55 102,92
40 Emma Karlsson OK Landehof 00:54:32 104,76
41 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 00:56:54 111,81
42 Moa Algers Omholt Skogspojkarnas OK 00:57:45 114,34
43 Alexandra Stål Södertälje-Nykvarn OF 00:59:26 119,36
44 Anja Svensson Gamleby OK 01:02:24 128,20
45 Linnea Skobe Kalmar OK 01:05:41 137,99
46 Linn Björneld Kalmar OK 01:06:37 140,77
47 Ellen Thorsén Surahammars SOK 01:10:37 152,70
48 Emelie Röken Täby OK 01:15:36 167,55
Hanna Öberg Gamleby OK
Sandra Ling IK Hakarpspojkarna

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF