Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 4, medel - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Stenebo Attunda OK 00:20:47 21,44
2 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:23:15 32,73
3 Tobias Johansson OK Löftan 00:24:13 37,16
4 Johan Fochsen Waxholms OK 00:24:53 40,21
5 Elis Ivers Attunda OK 00:26:15 46,46
6 Simon Bååth Sävedalens AIK 00:27:59 54,40
7 Simon Flankegård Tjalve IF Norrköping 00:28:31 56,84
8 Olle Malm KFUM Örebro OK 00:29:37 61,87
9 Emil Larsson OK Tisaren 00:30:15 64,77
10 Viktor Sone Attunda OK 00:30:16 64,85
11 Gustaf Hofstedt Täby OK 00:31:39 71,18
12 Erik Lundquist OK Ravinen 00:34:14 83,00
13 Hugo Örn KFUM Örebro OK 00:34:41 85,06
14 Vidar Nettelmark Surahammars SOK 00:34:48 85,59
15 Olle Thimberg Söders-Tyresö 00:34:59 86,43
16 Noa Berglund Täby OK 00:35:39 89,48
17 Simon Corneliusson OK Löftan 00:36:32 93,53
18 Måns Bergqvist Garphyttans IF 00:37:13 96,65
19 Arvid Jonforsen Hallstahammars OK 00:37:56 99,93
20 Karl Kylborn Almby IK 00:38:02 100,39
21 Emil Albinsson OK Skogsfalken 00:38:37 103,06
22 Victor Hansson OK Löftan 00:39:21 106,42
23 Oskar Blom OK Löftan 00:40:15 110,54
24 Odin Ek Nyköpings OK 00:40:20 110,92
25 Svante Selin FK Göingarna 00:41:33 116,49
26 Nils Swartz OK Orion 00:41:43 117,25
27 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 00:41:53 118,01
28 Edvin Ockborn Trollhättans SOK 00:43:14 124,19
29 Alexander Gustafsson OK Njudung 00:43:56 127,40
30 Rasmus Doering Garphyttans IF 00:44:59 132,20
31 Olle Petersén OK Njudung 00:46:19 138,30
32 Elis Wiklund Västerås SOK 00:46:50 140,67
33 Simon Westh Mullsjö SOK 00:48:14 147,08
34 Wilmer Selin FK Göingarna 00:49:03 150,81
35 David Ryderås Waxholms OK 00:52:47 167,90
36 Lukas Hagberg Kalmar OK 00:53:22 170,57
37 Marcus Barboza Attunda OK 00:57:49 190,94
38 Kasper Vemdal Mullsjö SOK 00:57:54 191,32
39 Anton Göthberg Almby IK 00:59:40 199,40
40 Arvid Gunérus Surahammars SOK 01:15:18 270,95
41 Felix Bergbom Söders-Tyresö 01:38:46 300,00
Axel Balck Täby OK
Jonatan Green Almby IK
Linus Hallin Surahammars SOK
Noel Helmersson OK Tisaren

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF