Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten, dag 4, medel - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Miranda Wallström Sävedalens AIK 00:18:16 59,71
2 Irma Westh Mullsjö SOK 00:19:03 64,74
3 Sara Ljungqvist Lunds OK 00:19:08 65,28
4 Wilma Mårtensson OK Ravinen 00:19:26 67,21
5 Felicia Gustafsson OK Njudung 00:20:06 71,50
6 Aprilia Cinthio Skåneslättens OL 00:20:13 72,25
7 Signe Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:20:27 73,75
8 Julia Gustafsson KFUM Örebro OK 00:20:29 73,96
9 Emelie Djerf Garphyttans IF 00:21:01 77,39
10 Cajsa Alenius Nyköpings OK 00:21:02 77,50
11 Alice Röken Täby OK 00:21:32 80,72
12 Filippa Guttke Nyköpings OK 00:21:52 82,86
13 Sanna Sigvardson Bredaryds SOK 00:22:14 85,22
14 Lina Uller Kils OK 00:22:18 85,65
15 Clara Lövgärd OK Alehof 00:22:21 85,97
16 Izabella Ljungberg OK Tyr 00:22:32 87,15
17 Felicia Rööhs Skattkärrs SOK 00:23:02 90,36
18 Moa Vemdal Mullsjö SOK 00:23:29 93,26
20 Elsa Gustafsson OK Tylöskog 00:25:39 107,20
21 Lova Johansson FK Friskus-Varberg 00:26:26 112,23
22 Maja Falk Sundbybergs IK 00:26:48 114,59
24 Elvira Skobe Kalmar OK 00:27:12 117,17
25 Miriam Gustafsson Trosabygdens OK 00:27:14 117,38
26 My Wallenborg Lunds OK 00:27:26 118,67
27 Cecilia Eriksson OK Milan 00:27:48 121,02
28 Nova Sahlén Västerås SOK 00:27:55 121,77
29 Ella Kruse KFUM Örebro OK 00:28:23 124,78
30 Ida Andersson Vänersborgs SK 00:29:46 133,67
31 Tyra Stalebrant Gamleby OK 00:31:52 147,18
32 Tilda Malmström Tjalve IF Norrköping 00:33:22 156,83
33 Matilda Söderberg OK Skogsfalken 00:33:28 157,47
34 Elin Doering Garphyttans IF 00:34:06 161,55
35 Evanna Johansson OK Njudung 00:34:42 165,41
36 Edith Holmstrand OK Landehof 00:35:18 169,27
37 Lovisa Eliasson FK Friskus-Varberg 00:37:06 180,84
38 Joline Petri OK Djerf 00:39:12 194,35
39 Lina Ahlstedt Åmåls OK 00:39:17 194,89
40 Emelie Holmström Täby OK 00:50:23 266,28
41 Ella Lindqvist Täby OK 00:51:01 270,36
42 Lovisa Björnberg Västerås SOK 01:03:10 300,00
43 Alice Ettling Skogspojkarnas OK 01:12:24 300,00
44 Wilma Fahlstedt Skogspojkarnas OK 01:24:06 300,00
Emma Persson Halmstad OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF