Svenska Orienteringsförbundet

Herkules skogsdåd - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Hagström IFK Göteborg Orientering 00:26:35 2,03
2 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:28:52 7,18
3 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:29:59 9,70
4 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:30:15 10,30
5 Elin Månsson IFK Göteborg Orientering 00:30:27 10,75
6 Olha Panchenko IFK Mora OK 00:30:28 10,79
7 Andrea Svensson OK Tisaren 00:30:39 11,20
8 Moa Enmark Göteborg-Majorna OK 00:30:43 11,35
9 Elin Classon OK Orinto 00:31:23 12,85
10 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 00:31:33 13,23
11 Lisa Johansson OK Tranan 00:32:08 14,55
12 Karin Thern OK Skogshjortarna 00:32:19 14,96
13 Line Cederberg Göteborg-Majorna OK 00:32:22 15,07
14 Tilda Johansson OK Orion 00:32:28 15,30
15 Anna Wallin Göteborg-Majorna OK 00:32:35 15,56
16 Amanda Hansson Bredaryds SOK 00:32:40 15,75
17 Jenny Johansson IFK Göteborg Orientering 00:33:01 16,54
18 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 00:33:13 16,99
19 Kateryna Dzema Sävedalens AIK 00:33:18 17,18
20 Petra Wernersson Göteborg-Majorna OK 00:33:22 17,33
21 Aina Edgren Göteborg-Majorna OK 00:33:23 17,37
22 Johanna Erlandsson Stora Tuna OK 00:33:25 17,44
23 Lina Samor Lerums SOK 00:33:49 18,34
23 Lucyna Wiktor Göteborg-Majorna OK 00:33:49 18,34
25 Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK 00:34:16 19,36
26 Jennie Andersson Göteborg-Majorna OK 00:34:22 19,58
27 Åsa Hellquist IFK Göteborg Orientering 00:34:33 20,00
28 Jennie Runesson Göteborg-Majorna OK 00:34:35 20,07
29 Linnea Gustafsson Uddevalla OK 00:34:40 20,26
30 Linnéa Holmqvist Hagaby GoIF Örebro 00:34:43 20,37
31 Hanna Mårtensson Göteborg-Majorna OK 00:34:51 20,68
32 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 00:34:52 20,71
33 Anna Niklasson Göteborg-Majorna OK 00:35:45 22,71
34 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:36:08 23,57
35 Ida Hördegårdh IFK Göteborg Orientering 00:36:14 23,80
36 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:36:17 23,91
37 Hanna Persson Göteborg-Majorna OK 00:36:21 24,06
38 Agnes Spånér Göteborg-Majorna OK 00:36:59 25,49
39 Moa Pettersson Göteborg-Majorna OK 00:37:18 26,20
40 Frida Andersson Falkenbergs OK 00:38:11 28,19
41 Jolanta Kolosinska Göteborg-Majorna OK 00:38:27 28,80
42 Elin Olsson Tibro OK 00:39:52 31,99
43 Sara Kindlund OK Tranan 00:40:01 32,33
44 Amanda Claesson Sävedalens AIK 00:40:10 32,67
45 Elin Carlsson Göteborg-Majorna OK 00:40:21 33,08
46 Lovisa Leman Göteborgs SK 00:40:25 33,23
47 Frida Kjellberg IFK Göteborg Orientering 00:40:38 33,72
48 Louise Borg Trollhättans SOK 00:40:56 34,40
49 Maria Eriksson Eds SK 00:40:57 34,44
50 Emelie Karlsson Sävedalens AIK 00:42:18 37,48
51 Elin Törnroth Hjobygdens OK 00:42:48 38,61
52 Emma Ekberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:42:49 38,65
53 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:42:59 39,02
54 Filippa Spånér Sävedalens AIK 00:43:00 39,06
55 Anna Martner Frölunda OL 00:44:04 41,47
56 Anna Brodin Sävedalens AIK 00:44:21 42,11
57 Malin Settergren Halmstad OK 00:44:43 42,93
58 Frida Erkers Leksands OK 00:44:57 43,46
59 Johanna Rundqvist OK Nackhe 00:45:32 44,78
60 Klara Pålsson Sävedalens AIK 00:45:39 45,04
61 Sofia Klasson Hestra IF 00:47:02 48,16
62 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:47:05 48,27
63 Madeleine Attfors Sävedalens AIK 00:54:54 65,91
64 Maria Poll Mölndal Outdoor IF 01:01:11 80,08
Erica Pettersson IFK Göteborg Orientering

Annonser

OOCup 2022