Svenska Orienteringsförbundet

Herkules skogsdåd - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Max Peter Bejmer IFK Göteborg Orientering 00:29:07 2,30
2 Martin Ahlberger Göteborg-Majorna OK 00:30:28 5,84
3 Marcus Millegård Sävedalens AIK 00:30:55 7,02
4 Filip Grahn Hestra IF 00:31:25 8,34
5 Jonas Merz Göteborg-Majorna OK 00:31:49 9,39
6 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:32:00 9,87
7 Jonas Pilblad IFK Göteborg Orientering 00:32:22 10,83
8 Linus Rapp IFK Mora OK 00:32:40 11,62
9 Viktor Runnby Göteborg-Majorna OK 00:32:47 11,92
10 Arvid Nord IK Hakarpspojkarna 00:33:15 13,15
11 Fredrik Mattsson OK Kåre 00:33:33 13,94
12 Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna 00:33:45 14,46
12 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 00:33:45 14,46
12 Johan Lindberg IFK Mora OK 00:33:45 14,46
15 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:33:51 14,73
16 Tobias Ahnoff Göteborg-Majorna OK 00:33:54 14,86
17 Måns Östman Göteborg-Majorna OK 00:34:07 15,43
18 Anders Carlsson IFK Göteborg Orientering 00:34:29 16,39
19 Johannes Kuhlin Göteborg-Majorna OK 00:34:33 16,56
20 Artem Panchenko IFK Mora OK 00:34:34 16,61
20 Ludwig Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 00:34:34 16,61
22 Johan Törnroth Hestra IF 00:34:46 17,13
23 Vitalii Hychko Sävedalens AIK 00:34:55 17,53
24 Daniel Martinsson Göteborg-Majorna OK 00:35:11 18,23
25 Kevin Ståhl OK Hammaren 00:35:14 18,36
26 Lucas Sundblad Eksjö SOK 00:35:33 19,19
27 Joakim Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:35:46 19,76
28 Mathias Drage OK Tisaren 00:35:55 20,15
29 Andreas Bergander Eksjö SOK 00:36:03 20,50
30 Joakim Kaminsky Göteborg-Majorna OK 00:36:38 22,04
31 Albin Thunberg OK Alehof 00:36:50 22,56
32 Jonas Martner Frölunda OL 00:36:54 22,74
33 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 00:36:58 22,91
34 Fredrik Wennermark Sävedalens AIK 00:37:24 24,05
35 Fredrik Sturesson OK Alehof 00:37:50 25,19
36 Albin Pettersson OK Tisaren 00:38:05 25,84
37 Oscar Ivarsson Hestra IF 00:38:17 26,37
38 Niklas Gustafsson OK Tisaren 00:38:22 26,59
39 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 00:38:27 26,81
40 Adrian Dahlström IFK Mora OK 00:38:39 27,33
41 Anders Hederskog IFK Göteborg Orientering 00:38:44 27,55
42 Mattias Nilsson OK Alehof 00:39:02 28,34
43 Björn Arnesson Ulricehamns OK 00:39:10 28,69
44 Stefan Roos IFK Göteborg Orientering 00:39:59 30,83
45 Jonas Lundgren Stora Tuna OK 00:40:06 31,14
46 Fredrik Noborn IFK Göteborg Orientering 00:40:10 31,31
47 Daniel Wernersson Göteborg-Majorna OK 00:40:16 31,58
48 Johan Delvert OK Orion 00:40:19 31,71
49 Simon Nilsson Eksjö SOK 00:40:22 31,84
50 Daniel Duhlbo IFK Mora OK 00:40:23 31,88
51 Fredrik Andersson IF Rigor 00:40:51 33,11
52 Gustav Boquist IK Uven 00:40:52 33,15
53 Anders Höije Göteborg-Majorna OK 00:41:08 33,85
54 Fredrik Norell Frölunda OL 00:41:16 34,20
55 Jesper Nilsson Ulricehamns OK 00:41:24 34,55
56 Johnny Hålsjö Göteborg-Majorna OK 00:42:04 36,30
57 Kristian Dahlström IFK Mora OK 00:42:07 36,44
58 Tobias Johansson OK Skogshjortarna 00:43:05 38,97
59 Anton Hemlin IK Uven 00:43:30 40,07
60 August Kollberg Eksjö SOK 00:43:42 40,59
61 Martin Djerf IK Hakarpspojkarna 00:44:00 41,38
62 Niklas Hidman Halmstad OK 00:44:34 42,87
63 Jonas Hemlin IK Uven 00:45:12 44,53
64 Anton Karlsson OK Kullingshof 00:45:53 46,33
65 Tobias Govik Stångenäs AIS 00:51:26 60,90
66 Mattias Kuosku Tolered-Utby Ol-klubb 00:54:36 69,22
67 Johan Winterås Västerbergslagens OL 00:56:23 73,90
68 Filip Leman Göteborgs SK 00:57:49 77,67
69 Raphael Mak Göteborg-Majorna OK 01:12:28 116,14
David Runemalm Nybro OK
John Gabrielsson Sävedalens AIK

Annonser