DM, sprint, Stockholm (WRE) - D16
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Amanda Granqvist
|
OK Ravinen |
00:13:36 |
16,00 |
|
2 |
Kajsa Bogren
|
Sundbybergs IK |
00:13:37 |
16,09 |
|
3 |
Ronja Ståhl
|
Sundbybergs IK |
00:13:45 |
16,81 |
|
4 |
Sara Möller
|
OK Södertörn |
00:14:08 |
18,90 |
|
5 |
Smilla Mogensen
|
OK Ravinen |
00:14:13 |
19,35 |
|
6 |
Nina Persson
|
Haninge SOK |
00:14:22 |
20,17 |
|
7 |
Tilda Mårtensson
|
OK Ravinen |
00:14:40 |
21,80 |
|
8 |
Ella Broquist
|
IFK Lidingö SOK |
00:14:53 |
22,98 |
|
9 |
Lisa Thunell
|
IFK Lidingö SOK |
00:14:56 |
23,25 |
|
10 |
Ida Hänström
|
Täby OK |
00:15:01 |
23,70 |
|
11 |
Matilda Lindh
|
Sundbybergs IK |
00:15:03 |
23,88 |
|
12 |
Emma Almgren
|
OK Ravinen |
00:15:13 |
24,79 |
|
12 |
Ester Andersson
|
OK Södertörn |
00:15:13 |
24,79 |
|
14 |
Sigrid Carlsson
|
Sundbybergs IK |
00:15:19 |
25,33 |
|
15 |
Åsa Sundström
|
Järla Orientering |
00:15:24 |
25,79 |
|
16 |
Amelie Rajan
|
IFK Lidingö SOK |
00:15:32 |
26,51 |
|
17 |
Ella Karlsson
|
Snättringe SK |
00:15:38 |
27,06 |
|
18 |
Agnes Damberg
|
IFK Lidingö SOK |
00:15:48 |
27,96 |
|
19 |
Hedda Röstin
|
OK Ravinen |
00:16:13 |
30,23 |
|
20 |
Tove Sjöberg
|
Tullinge SK |
00:16:20 |
30,86 |
|
21 |
Johanna Almgren
|
OK Ravinen |
00:16:31 |
31,86 |
|
22 |
Sanna Hedberg
|
OK Södertörn |
00:16:34 |
32,13 |
|
23 |
Cecilia Hector
|
Snättringe SK |
00:16:51 |
33,67 |
|
24 |
Tilde Carlinger
|
Skogsluffarnas OK |
00:17:18 |
36,12 |
|
25 |
Karolina Bergh Papasikas
|
Skarpnäcks OL |
00:17:33 |
37,48 |
|
25 |
Maja Sandvik
|
Attunda OK |
00:17:33 |
37,48 |
|
27 |
Vilde Jonsson Wold
|
Sundbybergs IK |
00:17:45 |
38,57 |
|
28 |
Sofia Edvardsson
|
Järfälla OK |
00:17:59 |
39,84 |
|
29 |
Lovisa Göstas Källman
|
Söders-Tyresö |
00:18:17 |
41,47 |
|
30 |
Therese Nilsson
|
OK Österåker |
00:18:20 |
41,74 |
|
31 |
Emma Bellander
|
Gustavsbergs OK |
00:18:23 |
42,01 |
|
32 |
Alva Bladh
|
Tullinge SK |
00:19:05 |
45,82 |
|
33 |
Kajsa Ljungberg
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:19:12 |
46,46 |
|
34 |
Lisa Wadenbrant
|
Sundbybergs IK |
00:19:15 |
46,73 |
|
35 |
Katja Leickt
|
Tullinge SK |
00:20:27 |
53,26 |
|
36 |
Alice Hallmén
|
Järfälla OK |
00:20:54 |
55,70 |
|
38 |
Malin Hansson
|
Täby OK |
00:21:39 |
59,78 |
|
39 |
Emilia Hagrot
|
Täby OK |
00:21:57 |
61,42 |
|
39 |
Nora Hedin
|
Järfälla OK |
00:21:57 |
61,42 |
|
41 |
Louise Lindell
|
Gustavsbergs OK |
00:26:47 |
87,71 |
|
|
Alicia Schandl
|
OK Södertörn |
|
|