DM, sprint, Stockholm (WRE) - D14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Ida Österberg
|
Gustavsbergs OK |
00:09:56 |
28,60 |
|
2 |
Elisabeth Larsson
|
OK Södertörn |
00:11:17 |
40,41 |
|
3 |
Wilma Leickt
|
Tullinge SK |
00:11:28 |
42,02 |
|
4 |
Ingrid André
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:11:35 |
43,04 |
|
5 |
Kerstin Åberg
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:12:01 |
46,83 |
|
6 |
Vilma Nilsson
|
Attunda OK |
00:12:09 |
48,00 |
|
7 |
Lovisa Lindqvist
|
IFK Enskede |
00:12:24 |
50,19 |
|
8 |
Maja Lilja
|
IFK Lidingö SOK |
00:12:38 |
52,23 |
|
9 |
Alva Lidström Lauri
|
Snättringe SK |
00:12:41 |
52,67 |
|
10 |
Elsa Käll
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:12:42 |
52,81 |
|
10 |
Linn De Boussard
|
IFK Enskede |
00:12:42 |
52,81 |
|
12 |
Miia Roller
|
Järfälla OK |
00:12:49 |
53,83 |
|
13 |
Elin Wolgast
|
Snättringe SK |
00:13:06 |
56,31 |
|
14 |
Jenny Göstas Källman
|
Söders-Tyresö |
00:13:10 |
56,90 |
|
15 |
Klara Junegard
|
Tullinge SK |
00:13:29 |
59,67 |
|
16 |
Tindra Jonsson
|
Skarpnäcks OL |
00:13:35 |
60,55 |
|
17 |
Sonja Ahlquist
|
Järla Orientering |
00:13:44 |
61,86 |
|
18 |
Linn Nilsson
|
Söders-Tyresö |
00:13:45 |
62,00 |
|
19 |
Bella Pedersen
|
Järfälla OK |
00:14:01 |
64,34 |
|
19 |
Ida Nygren
|
Tullinge SK |
00:14:01 |
64,34 |
|
21 |
Sandra Valjus
|
IFK Lidingö SOK |
00:14:19 |
66,97 |
|
22 |
Tilde Mansén
|
Skarpnäcks OL |
00:14:21 |
67,26 |
|
23 |
Felicia Strindér
|
IFK Enskede |
00:14:28 |
68,28 |
|
24 |
Emma Norin
|
Söders-Tyresö |
00:14:34 |
69,15 |
|
25 |
Nova Matthews
|
Tullinge SK |
00:14:43 |
70,47 |
|
26 |
Lovisa Bergsten
|
OK Södertörn |
00:14:46 |
70,90 |
|
27 |
Stina Ylipää
|
Mälarö SOK |
00:14:47 |
71,05 |
|
28 |
Selma Carlson
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:14:56 |
72,36 |
|
29 |
Wilma Josefsson
|
Väsby OK |
00:15:05 |
73,68 |
|
30 |
Thea Lennartsson
|
Järfälla OK |
00:16:55 |
89,72 |
|
31 |
Sanna Rinnbäck
|
OK Ravinen |
00:17:18 |
93,08 |
|
32 |
Linnea Nordin
|
Attunda OK |
00:17:48 |
97,46 |
|
33 |
Emilia Bergman
|
Tullinge SK |
00:17:58 |
98,92 |
|
34 |
Lydia Hylander
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:18:39 |
104,90 |
|
35 |
Moa Johansson
|
Väsby OK |
00:19:50 |
115,26 |
|
36 |
Lilly Christie
|
Snättringe SK |
00:20:03 |
117,15 |
|
37 |
Elsa Lif
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:20:39 |
122,40 |
|
38 |
Hailey Buhre
|
Attunda OK |
00:20:52 |
124,30 |
|
39 |
Emma Hallendal
|
IFK Enskede |
00:21:01 |
125,61 |
|
40 |
Fanny Sundberg
|
Tullinge SK |
00:21:38 |
131,01 |
|
41 |
Tilde Brederman
|
Väsby OK |
00:21:40 |
131,30 |
|
42 |
Madeleine Granath
|
Väsby OK |
00:23:51 |
150,42 |
|
43 |
Klara Skuncke
|
Täby OK |
00:26:35 |
174,34 |
|
44 |
Kimberly Ekenstedt
|
Tullinge SK |
00:26:50 |
176,53 |
|
45 |
Julia Badel
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:28:30 |
191,12 |
|
46 |
Molly Broquist
|
IFK Lidingö SOK |
00:30:21 |
207,31 |
|
|
Emma Höök
|
IFK Lidingö SOK |
|
|
|
|
Fredrika Nordquist
|
Täby OK |
|
|
|
|
Lena Persson
|
Tullinge SK |
|
|