Svenska Orienteringsförbundet

StOF Sommarläger Förkortad Medel UP - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:21:05 17,10
2 Lukas Werner IFK Lidingö SOK 00:22:31 23,27
3 Alfred Längheim Tullinge SK 00:22:53 24,85
4 Manne Hammarberg Järfälla OK 00:23:56 29,37
5 Isak Gelius Snättringe SK 00:24:09 30,30
6 Ludvig Sigrand OK Södertörn 00:24:20 31,09
7 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:25:14 34,96
8 Hampus Hatlen Tullinge SK 00:25:18 35,25
9 Erik Bovallius Järfälla OK 00:25:22 35,54
10 Olle Kallur OK Ravinen 00:25:56 37,98
11 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:26:07 38,77
12 Kim Örnberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:27:07 43,07
13 Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:27:40 45,44
14 Alvar Melin Haninge SOK 00:27:50 46,16
14 Jakob Gadefors Nau Haninge SOK 00:27:50 46,16
16 Albin Hainke Snättringe SK 00:28:21 48,38
17 Albin Lindskog OK Ravinen 00:28:39 49,67
18 William Grunder Järfälla OK 00:29:50 54,77
19 Wilhelm Bergman Tullinge SK 00:29:54 55,06
20 Jakob Tedhamre Snättringe SK 00:31:12 60,65
21 Isak Westring Järfälla OK 00:31:14 60,80
22 Marcus Ekman Täby OK 00:31:36 62,38
23 Viggo Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK 00:31:51 63,45
24 Filip Storell Haninge SOK 00:32:40 66,97
25 John Wolgast Snättringe SK 00:33:55 72,35
26 Eskil Widehag Sundbybergs IK 00:33:59 72,64
27 Oscar Aneland OK Ravinen 00:34:11 73,50
28 Wilhelm Nordqvist Waxholms OK 00:34:32 75,00
29 Pontus Axell IFK Enskede 00:36:34 83,76
30 Anton Wällstedt Järfälla OK 00:37:31 87,85
31 Terje Stormo Gustavsbergs OK 00:38:12 90,79
32 Gustav Björklund IFK Enskede 00:40:22 100,12
33 Hugo Backlund Tullinge SK 00:42:39 109,95
34 Robin Björklund Tullinge SK 00:42:55 111,10
35 Nils Forsberg Rundström IFK Enskede 00:43:04 111,74
36 Henrik Lundfors IFK Enskede 00:49:13 138,22
37 Tiger Landén Gustavsbergs OK 00:54:19 160,18
Elias Lindkvist Tullinge SK

Annonser

Bagheera