Svenska Orienteringsförbundet

StOF Sommarläger Förkortad Medel UP - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Max Österberg Gustavsbergs OK 00:15:05 51,76
2 Ted Lagerström Attunda OK 00:16:04 59,94
3 Jens Fochsen Waxholms OK 00:16:50 66,32
4 Ludvig Eggöy Markhester Snättringe SK 00:17:10 69,09
5 Erik Nederheim Täby OK 00:17:21 70,61
6 Henning Falkenström Skogsluffarnas OK 00:18:06 76,85
7 Svante Sandvik Attunda OK 00:18:11 77,54
8 Petter Fochsen Waxholms OK 00:18:17 78,37
9 Edvin Johansson Väsby OK 00:19:55 91,96
10 Ruben Hård Skogsluffarnas OK 00:20:22 95,70
11 Arvid Myrberger Tullinge SK 00:20:28 96,53
12 Teodor Jonsson Skarpnäcks OL 00:21:10 102,35
13 Olof Arevång Tullinge SK 00:21:23 104,16
14 Egon Wistedt Sundbybergs IK 00:21:40 106,51
15 Ture Johansson Skogsluffarnas OK 00:21:56 108,73
16 Linus Nyberg Järla Orientering 00:22:21 112,19
17 Simon Palmgren Skogsluffarnas OK 00:22:39 114,69
18 Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:23:09 118,85
19 Ludvig Hagwall Järla Orientering 00:23:32 122,04
20 Gustav Myrberger Tullinge SK 00:23:49 124,39
21 Viktor Wistrand Tullinge SK 00:23:53 124,95
22 Jonathan Nilsson Gustavsbergs OK 00:23:57 125,50
23 Leo Wisborg Tullinge SK 00:24:16 128,13
24 Adrian Werner IFK Lidingö SOK 00:24:22 128,97
25 Hampus Sundberg Järfälla OK 00:24:36 130,91
26 Axel Nordqvist Waxholms OK 00:24:48 132,57
27 Johannes Norrby OK Södertörn 00:25:28 138,11
28 Noel Hellberg Sundbybergs IK 00:27:25 154,33
29 Aron Höglund Tullinge SK 00:27:36 155,86
30 Carl Örnebrand Järfälla OK 00:27:37 155,99
31 Sandro Pruth Skogsluffarnas OK 00:28:02 159,46
32 Hampus Glanshed Haninge SOK 00:30:01 175,95
33 Anton Akterin OK Älvsjö-Örby 00:31:30 188,29
34 Gustav Netz Järla Orientering 00:31:39 189,54
35 Oscar Lundquist OK Ravinen 00:31:52 191,34
36 Simon Anderson Järfälla OK 00:32:59 200,63
37 Botvid Simonsson Sundbybergs IK 00:33:01 200,90
38 Elias Bladh Tullinge SK 00:33:37 205,89
39 Wilmer Hagrot Täby OK 00:33:51 207,83
40 Ludvig Sundström Sundbybergs IK 00:34:10 210,47
41 Lucas Johansson Tullinge SK 00:38:09 243,59
42 Carl Wännman OK Södertörn 00:41:39 272,70
43 Anton Ågren Tumba-Mälarhöjden OK 00:45:04 300,00
44 Lorentz Kaikkonen Järfälla OK 00:45:21 300,00
45 Sebastian Lindblom Gustavsbergs OK 00:47:01 300,00
46 Albin Hessle Tullinge SK 00:48:57 300,00
47 Samuel Sylvan Tullinge SK 00:52:05 300,00
Åke Engman IFK Lidingö SOK

Annonser

Bagheera