Svenska Orienteringsförbundet

Uppsala möte, natt - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johan Höij OK Linné 01:01:31 10,15
2 Love Sintring Hagaby GoIF Örebro 01:03:08 12,36
3 Linus Rapp IFK Mora OK 01:04:32 14,27
4 Martin Jansson Södertälje-Nykvarn OF 01:08:04 19,08
5 Fredrik Wigertz Långhundra IF 01:08:55 20,24
6 Henrik Löfås Stora Tuna OK 01:09:25 20,92
7 Halvor Eid Nielsen Ärla IF 01:10:19 22,15
8 Liutauras Bilevicius OK Roslagen 01:10:25 22,28
9 Assar Hellström OK Ravinen 01:12:40 25,35
9 Anders Håkansson OK Kåre 01:12:40 25,35
11 David Mellin Sundbybergs IK 01:13:21 26,28
12 Daniel Duhlbo IFK Mora OK 01:14:34 27,94
13 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 01:14:53 28,37
14 Tommy Lindberg OK Roslagen 01:15:03 28,60
15 Magnus Björk OK Rodhen 01:15:05 28,64
16 Pontus Johansson OK Linné 01:15:07 28,69
17 Johan Lindahl Långhundra IF 01:15:11 28,78
18 Martin Šmelík Hellas Orientering 01:17:23 31,78
19 Ruairi Short OK Linné 01:17:52 32,44
20 Roman Bondarenko Rehns BK 01:18:35 33,41
21 Leonas Mockunas Hellas Orientering 01:18:58 33,94
22 Richard Hejdenberg Gävle OK 01:19:17 34,37
23 Robert Johansson Täby OK 01:20:04 35,43
24 Lasse Jansson Gävle OK 01:20:48 36,43
25 Simon Mellin Sundbybergs IK 01:22:55 39,32
26 Jesper Kullin Alfredsson Långhundra IF 01:22:58 39,39
27 Per Holm IFK Mora OK 01:24:02 40,84
28 Jerk Rönnols Centrum OK 01:26:30 44,20
29 Anders Lagerwall OK Linné 01:27:20 45,34
30 Oscar Vångell Ärla IF 01:29:29 48,27
31 Jorrit Boekel Centrum OK 01:31:17 50,72
32 Lars Jakobsson Centrum OK 01:35:02 55,83
33 Gunnar Åhlén Rånäs OK 01:37:56 59,78
34 Jonatan Söderberg Gävle OK 01:38:44 60,87
35 Jonas Carlsson Sundbybergs IK 01:41:25 64,53
36 Henrik Åberg IF Thor 01:44:46 69,09
37 Erik Toomingas Sundsvalls OK 01:48:54 74,73
38 Aleksandr Manoilov Järfälla OK 01:55:15 83,38
39 Henrik Lundgren Centrum OK 02:08:25 101,32
40 Per Nordanlind Sundsvalls OK 02:19:02 115,79
Thomas Pettersson Attunda OK
Anders Boström OK Linné
Tintin Karlberg Tullinge SK
Carl Näslund Västerås SOK
Lukas Olsson Väsby OK

Annonser