Svenska Orienteringsförbundet

Tjällmoträffen - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ville Johansson OK Kolmården 00:29:57 5,82
2 Robbin Kantarp Ärla IF 00:30:24 7,02
3 Oskar Daniels Attunda OK 00:30:50 8,17
4 Oskar Leinonen OK Kolmården 00:31:05 8,83
5 Simon Lundin Finspångs SOK 00:31:16 9,32
6 Mathias Hallmén OK Denseln 00:31:17 9,36
7 Albin Lillieström OK Roxen 00:31:42 10,47
8 Jacob Eriksson KFUM Örebro OK 00:31:52 10,91
9 Hans Brolund OK Denseln 00:32:17 12,02
10 Per Lindman Finspångs SOK 00:32:44 13,21
11 Kristian Algers Skogspojkarnas OK 00:33:08 14,27
12 Jonas Andersson OK Roxen 00:33:09 14,32
13 Valter Pettersson OK Tisaren 00:33:40 15,69
14 Emil Ljungemyr OK Kolmården 00:33:45 15,91
15 Viktor Antonsson Eksjö SOK 00:34:41 18,39
16 Erik Lindgren OK Tisaren 00:34:55 19,01
17 Per Carlborg Linköpings OK 00:35:02 19,32
18 Oscar Vångell Ärla IF 00:35:09 19,63
19 Erik Fernlund OK Tisaren 00:35:17 19,98
20 Emil Andersson Ärla IF 00:35:24 20,29
21 Filip Jacobsson OK Tisaren 00:35:33 20,69
22 Erik Sandh OK Roxen 00:35:40 21,00
23 Niklas Olsson Linköpings OK 00:36:13 22,46
23 Erik Martinsson Linköpings OK 00:36:13 22,46
25 Maxime Bonneau Linköpings OK 00:36:27 23,08
27 Hugo Dalhammer OK Roxen 00:37:05 24,76
28 Tomas Hallmén OK Tisaren 00:37:22 25,51
29 Erik Sundeman Almby IK 00:37:52 26,84
30 Krzysztof Wolowczyk OK Denseln 00:40:30 33,83
31 Joakim Gustafsson Finspångs SOK 00:40:43 34,40
32 Johan Persson Hagaby GoIF Örebro 00:40:44 34,45
32 Peter Aronsson Linköpings OK 00:40:44 34,45
34 Adam Tellsén OK Roxen 00:41:20 36,04
35 Emil Tellsén OK Roxen 00:41:43 37,06
36 Joel Francén Linköpings OK 00:41:59 37,76
37 Johan Allard Linköpings OK 00:42:10 38,25
38 Björn Carlson OK Roxen 00:43:01 40,51
39 Linus Malm KFUM Örebro OK 00:44:38 44,80
40 Henrik Tengvall Boxholm-Mjölby OL 00:44:40 44,89
42 Fredrik Törnmarck Askersunds OK 00:46:01 48,47
43 Erik Backteman Linköpings OK 00:47:11 51,57
44 Christopher Mollén OK Denseln 00:49:48 58,51
45 Martin Hammarlund Motala AIF OL 00:55:07 72,62
Per Brolund OK Denseln
Rasmus Pettersson OK Djerf
Marcin Biederman OK Kolmården

Annonser

Bagheera