Svenska Orienteringsförbundet

Täby OK, lång - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Stenebo Attunda OK 00:28:35 25,43
2 Jesper Åkesson Järfälla OK 00:32:12 37,99
3 Viktor Jemth IF Thor 00:32:58 40,65
4 Edvin Nilsson Långhundra IF 00:33:31 42,56
5 Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK 00:39:07 61,99
6 Joel Golsäter Korsnäs IF OK 00:40:28 66,68
7 Erik Lundquist OK Ravinen 00:40:42 67,49
8 Björn Renner OK Södertörn 00:42:55 75,18
9 Hannes Mogensen OK Ravinen 00:43:32 77,32
10 Viktor Sone Attunda OK 00:44:41 81,31
11 Hugo Sjölander Täby OK 00:45:00 82,41
12 Elis Ivers Attunda OK 00:45:26 83,91
13 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:45:42 84,84
14 Filip Lindqvist Täby OK 00:45:55 85,59
15 Melker Palm Järfälla OK 00:46:57 89,18
16 Noa Berglund Täby OK 00:48:16 93,75
17 Gustaf Hofstedt Täby OK 00:48:26 94,32
18 Marcus Nilsson Skogslöparna 00:48:38 95,02
19 Olle Thimberg Söders-Tyresö 00:48:44 95,37
20 Sixten Lindqvist Skogsluffarnas OK 00:49:39 98,55
21 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 00:49:58 99,65
22 Jonatan Hälldal Skogslöparna 00:51:12 103,93
23 Åke Falkenström Skogsluffarnas OK 00:54:03 113,82
24 Axel Balck Täby OK 00:54:38 115,84
25 Max Österling OK Södertörn 00:56:06 120,93
26 Johan Fochsen Waxholms OK 00:57:19 125,15
27 Elias Ljungdell Täby OK 00:58:30 129,26
28 Odin Ek Nyköpings OK 01:00:35 136,49
29 Axel Trofast Tullinge SK 01:00:59 137,88
30 Anton Mörkfors Järfälla OK 01:03:07 145,28
31 David Ryderås Waxholms OK 01:03:21 146,09
32 Elias Söderlund Skogslöparna 01:04:24 149,74
33 Olle Synnermark Skogsluffarnas OK 01:04:41 150,72
34 Edvin Wollbrand OK Ravinen 01:05:49 154,65
35 Marcus Grunder Järfälla OK 01:06:35 157,31
36 Simon Stridh Skogsluffarnas OK 01:06:43 157,78
37 Noah Santalius Väsby OK 01:12:29 177,79
38 Ludvig Björkstedt IFK Lidingö SOK 01:14:32 184,90
39 Axel Schölin Täby OK 01:16:49 192,83
40 Emil Funemyr Bromma-Vällingby SOK 01:21:49 210,18
41 Love Palmgren Skogsluffarnas OK 01:21:55 210,53
42 Malte Albinsson OK Österåker 01:24:40 220,07
43 Filip Nordström Skogslöparna 01:27:31 229,96
44 Erik Frankling IFK Lidingö SOK 01:35:58 259,29
45 Folke Kåberg OK Ravinen 01:58:05 300,00
Axel Friberger Järla Orientering
Marcus Barboza Attunda OK
Viktor Zilling OK Södertörn
Morris Rassèt Bromma-Vällingby SOK

Annonser

Bagheera