Svenska Orienteringsförbundet

3+3 i Sälen etapp 1, förkortad medeldistans - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:23:26 12,66
2 Hanna Jonsell IF Thor 00:24:04 14,57
3 Malin Bierfeldt Ärla IF 00:25:28 18,78
4 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 00:26:59 23,35
5 Kristina Klingnéus IK Vikings OK 00:28:35 28,17
6 Sanna Sander OK Milan 00:29:05 29,68
7 Klara Andersson Domnarvets GOIF 00:29:42 31,54
8 Klara Johansson Västvärmlands OK 00:30:34 34,15
9 Tilda Golsäter Korsnäs IF OK 00:32:40 40,47
10 Alma Wallman Västerbergslagens OL 00:32:50 40,97
11 Irmelie Enström Sundsvalls OK 00:33:32 43,08
12 Elin Lindberg Vandrarringen 00:33:46 43,78
13 Alva Larsson Sundsvalls OK 00:36:22 51,61
14 Emma Ling IK Hakarpspojkarna 00:36:58 53,42
15 Ellen Hannrup IF Thor 00:37:29 54,98
16 Agnes Weiss Långhundra IF 00:38:14 57,24
17 Fredrika Kindlundh FK Finn 00:39:50 62,06
18 Elsa Hermansson IFK Mora OK 00:40:27 63,91
19 Nicolina Moberg OK Tyr 00:40:58 65,47
20 Thea Svensson IK Vikings OK 00:41:05 65,82
21 Elsa Nilsson Domnarvets GOIF 00:41:06 65,87
22 Clara Johansson OK Skärmen 00:41:20 66,57
23 Tilda Berg Leksands OK 00:42:16 69,39
24 Hilma Erikers IK Jarl Rättvik 00:44:56 77,42
25 Kristina Lindgren Västerås SOK 00:45:14 78,32
26 Hanna Lundgren Linköpings OK 00:47:19 84,60
27 Amanda Alfredsson OK Tyr 00:49:24 90,87
28 Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:50:32 94,28
29 Elsa Göras Leksands OK 00:54:30 106,23
30 Astrid Rex Sundsvalls OK 00:57:33 115,42
31 Tilda Wigforss Arboga OK 00:58:25 118,03
32 Tyra Karlsson Sundsvalls OK 01:02:52 131,43
33 Klara Nordström Kils OK 01:03:32 133,44
34 Sofie Franzén Almby IK 01:05:16 138,66
35 Frida Johansson OK Skärmen 01:05:22 138,96
36 Julia Berg KFUM Örebro OK 01:05:45 140,12
37 Filippa Kinde Tolered-Utby Ol-klubb 01:07:07 144,23
38 Anna Nilsson Garphyttans IF 01:08:11 147,44
39 Alicia Schandl OK Södertörn 01:09:19 150,86
40 Sofie Bodin Almby IK 01:10:09 153,37
41 Matilda Holm OK Djerf 01:12:00 158,94
42 Amanda Hall Västerås SOK 01:12:48 161,35
43 Felicia Sahlén Västerås SOK 01:29:02 210,24
44 Cornelia Krafft Länna IF 01:58:47 299,85
Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö
Rebecca Take OK Tyr
Isabella Joons Leksands OK
Tuva-Cajsa Spik Leksands OK
Emma Eliasson FK Friskus-Varberg
Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL
Jonna Sandberg Köping-Kolsva OK
Lisa Olm Kils OK

Annonser

OOCup 2022