Svenska Orienteringsförbundet

3+3 i Sälen etapp 2, lång - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:34:20 8,40
2 Thea Svensson IK Vikings OK 00:40:26 20,19
3 Hanna Jonsell IF Thor 00:41:25 22,09
4 Klara Andersson Domnarvets GOIF 00:42:17 23,76
5 Irmelie Enström Sundsvalls OK 00:42:50 24,82
6 Maja Bergqvist Korsnäs IF OK 00:43:21 25,82
7 Klara Johansson Västvärmlands OK 00:44:08 27,33
8 Malin Bierfeldt Ärla IF 00:44:11 27,43
9 Sofie Franzén Almby IK 00:44:13 27,50
10 Kristina Klingnéus IK Vikings OK 00:44:27 27,95
11 Elsa Nilsson Domnarvets GOIF 00:44:52 28,75
12 Lovisa Göstas Källman Söders-Tyresö 00:45:28 29,91
13 Nicolina Moberg OK Tyr 00:45:34 30,10
14 Alma Wallman Västerbergslagens OL 00:46:15 31,42
15 Emma Ling IK Hakarpspojkarna 00:47:23 33,61
16 Ellen Hannrup IF Thor 00:47:52 34,55
17 Sofie Bodin Almby IK 00:48:01 34,84
18 Elsa Hermansson IFK Mora OK 00:48:42 36,16
19 Tilda Berg Leksands OK 00:49:46 38,22
20 Cornelia Krafft Länna IF 00:50:03 38,76
21 Sanna Sander OK Milan 00:50:15 39,15
22 Anna Nilsson Garphyttans IF 00:50:48 40,21
23 Frida Johansson OK Skärmen 00:50:54 40,41
24 Clara Johansson OK Skärmen 00:53:48 46,01
25 Filippa Kinde Tolered-Utby Ol-klubb 00:54:19 47,01
26 Fredrika Kindlundh FK Finn 00:54:40 47,68
27 Astrid Rex Sundsvalls OK 00:54:50 48,00
28 Tuva-Cajsa Spik Leksands OK 00:55:35 49,45
29 Rebecca Take OK Tyr 00:55:41 49,65
30 Agnes Weiss Långhundra IF 00:55:53 50,03
31 Hanna Lundgren Linköpings OK 00:56:21 50,93
32 Jonna Sandberg Köping-Kolsva OK 00:57:51 53,83
33 Amanda Alfredsson OK Tyr 00:58:34 55,22
34 Tilda Wigforss Arboga OK 00:58:45 55,57
35 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:59:26 56,89
36 Matilda Holm OK Djerf 00:59:50 57,66
37 Petronella Hedenlund Täby OK 01:00:04 58,11
38 Alva Larsson Sundsvalls OK 01:00:24 58,76
39 Amanda Hall Västerås SOK 01:01:40 61,20
40 Karin Lindgren KFUM Örebro OK 01:01:53 61,62
41 Tilda Golsäter Korsnäs IF OK 01:03:42 65,13
42 Hilma Erikers IK Jarl Rättvik 01:04:56 67,52
43 Klara Nordström Kils OK 01:05:43 69,03
44 Lisa Olm Kils OK 01:16:02 88,96
45 Kristina Lindgren Västerås SOK 01:17:04 90,95
46 Tyra Karlsson Sundsvalls OK 01:18:37 93,95
47 Felicia Sahlén Västerås SOK 01:18:47 94,27
48 Julia Berg KFUM Örebro OK 01:20:01 96,65
49 Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 01:37:50 131,07
Cornelia Kindlund OK Tyr
Alicia Schandl OK Södertörn
Isabella Joons Leksands OK
Karolina Bergh Papasikas Skarpnäcks OL
Elin Lindberg Vandrarringen

Annonser

OOCup 2022