Svenska Orienteringsförbundet

25mannamedeln - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Alice Hellberg Sundbybergs IK 00:14:30 126,02
2 Ida Pauler Skogslöparna 00:15:22 137,04
3 Greta Sandvik Attunda OK 00:16:26 150,61
4 Molly Boman Mälarö SOK 00:16:28 151,03
5 Elsie Hördegårdh IFK Göteborg Orientering 00:17:04 158,66
6 Elin Karlsson OK Landehof 00:18:17 174,14
7 Elsa Arvidsson Sjövalla FK 00:18:47 180,50
9 Frida Herbst Västerås SOK 00:20:19 200,00
10 Viola Holmström OK Ravinen 00:22:14 224,37
11 Hilma Trofast Jönköpings OK 00:22:40 229,88
12 Jonna Åhl Åmåls OK 00:22:41 230,10
13 Hanna Rydesäter Rehns BK 00:22:43 230,52
14 Emma Hellström Åmåls OK 00:23:13 236,88
15 Irma Widehag Sundbybergs IK 00:23:41 242,81
16 Agnes Paulsson OK Löftan 00:24:45 256,38
17 Natalie Norén Malungs OK Skogsmårdarna 00:24:51 257,65
18 Elvira Åhlund Vänersborgs SK 00:24:53 258,07
19 Elsa Höglund IK Vikings OK 00:25:17 263,16
20 Elina Christiansson Uddevalla OK 00:25:20 263,80
21 Alice Slars Paulsson Sundbybergs IK 00:25:45 269,10
22 Ebba Lövgärd OK Alehof 00:25:56 271,43
23 Ida Sylvan Vänersborgs SK 00:26:06 273,55
24 Torunn Otterbjörk Umeå OK 00:26:28 278,21
25 Vera Dahlberg Jönköpings OK 00:26:41 280,97
26 Tora Björklund OK Ravinen 00:27:27 290,72
27 Stina Persson Skogslöparna 00:28:23 300,00
28 Wilma Rosén Göteborg-Majorna OK 00:28:37 300,00
29 Elsa Korall Motala AIF OL 00:29:39 300,00
30 Elsa Mattsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:30:21 300,00
31 Wera Björklund OK Ravinen 00:30:23 300,00
32 Alma Wessel Länna IF 00:30:25 300,00
33 Ida Pettersson Järfälla OK 00:30:35 300,00
34 Astrid Grad Tibro OK 00:31:33 300,00
35 Meja Pettersson OK Kullingshof 00:34:46 300,00
36 Signe Håstad Bromma-Vällingby SOK 00:35:38 300,00
37 Ella Ljungdell Täby OK 00:36:22 300,00
38 Lina Holmsten Forsa OK 00:37:09 300,00
39 Linnea Unborg Alfta-Ösa OK 00:37:53 300,00
40 Amanda Mörkfors Järfälla OK 00:37:54 300,00
41 Lova Jonsson Skarpnäcks OL 00:41:12 300,00
42 Edith Bergenfur Skattkärrs SOK 00:43:41 300,00
45 Siri Forslin Forsa OK 01:15:29 300,00
Klara Hedin Sundsvalls OK

Annonser

OOCup 2022